Leden C.V. "De Karklingels", De leden kunnen de entreekaartjes voor één van de zittingsavonden (23 en 24 nov.) op zondag 4 nov. a.s. afhalen tussen 12.00 uur en 14.00 uur in t Allemanscafé. Daarna tot uiterlijk 10 nov.bij Dave Moorrees, Randenrade 13. Vrije verkoop is op zondag 11 november van 12.00 uur tot 14.00 uur in 't Allemanscafé. Wat houdt het lidmaatschap in Gratis entree bij alle carnavalsactiviteiten (voor de zitting wel entreekaart afhalen). Nieuwe leden zijn van harte welkom en kunnen zich aanmelden bij Roland van Soest, Geeststraat 4 (tel. 06-20365704) of op zondag 4 november a s. in 1 Allemanscafé. Iedere dinsdagavond repeteert de Aostrumse Zangkompeneej in het zaaltje van 't Allemanscafe te Oostrunn en wel van 21.00- 23.00 uur. Heeft u belangstelling of wilt u een repetitie meemaken? U bent van harte welkom. Wilt vooraf wat meer weten, bel dan 511251 Zondag 9 december komt het koor Russchen- Belcanto uit St.Petersburg, Rusland op bezoek. In totaal zullen een 8-tal solisten een concert verzorgen in de parochiekerk te Oostrum. De zangers/ zangeressen zijn in Oostrum geen onbekenden. Reeds een aantal keren was een Russisch koor te gast in Oostrum. Velen zullen zich nog de prachtige koorzang en solo's herinneren die in maart van dit jaar in de parochiekerk te Oostrum ten gehore werden gebracht. Een select gezelschap uit dit koor zal op 9 dec. a.s. dit kerstconcert verzorgen. Dus zondagavond 9 december vrijhouden voor het bijwonen van dit concert. De toegangsprijs bedraagt f 20,-Echter in de voorverkoop slechts f17,50 en de entreekaarten kunnen besteld en afgehaald worden bij de Aostrumse Zangkompeneej p/a P.Bom Henri Dunantstraat 35 te Oostrum. Telefoon 0478-583444. Programma: Zondag 9 december: Kerstconcert uitgevoerd door het koor Russchen-Belcanto. Zondag 16 december: Concert Aostrumse Zangkompeneej bij Intratuin te Venray. Kerstavond: Opluistering Nachtmis door Aostrumse Zangkompeneej samenwerking met het Gemengd Koor OJC IDUNA Hallo bezoekers van OJC Iduna Zoals jullie weten is de tienersoos gesloten tot 2 november om dat de opkomst maar minimaal was en wij als bestuur er op deze manier niet erg veel tijd meer in willen steken. We hebben aan jullie al te kennen gegeven dat wij hierover willen praten met jullie en jullie ouders. Zoals we al eerder hebben aangegeven valt deze op vrijdagavond 2 november om 20:00. We hopen op een grote opkomst. Het bestuur. IU8H ■5TPUM Aostrumse Zangkompeneöj

Oostrum's Weekblad | 2001 | | pagina 17