Parochianen De H.Mis op zondag is een paar keer verschoven van half 11 naar half 10. dit in verband met het feit dat dirigent Wim Lakeman op twee plaatsen moet dirigeren en in verband met het feit dat de harmonie per vergissing op zondag 28 oktober niet kan optreden. De herdenking van onze doden en de gang naar het kerkhof onder begeleiding van de harmonie zal derhalve op zondag 4 november plaatsvinden. De H. Mis op zondag 28 oktober blijft dus 9.30 uur. De plechtigheid op zondag 4 november is in de namiddag om 15.00 uur. Di. 6 Nov. H.Mis 9.00 uur Zo. 11 Nov. H. Mis 10.30 uur Zo. 18 Nov. H. Mis 10.30 uur Do. 8 Nov. H. Mis 9.00 uur Di. 13 Nov. H.Mis 9.00 uur Di. 20 Nov. H. Mis 9.00 uur Zo. 11 Nov. H. Mis 10.30 uur Do. 15 Nov. H. Mis 9.00 uur Do. 22 Nov. H. Mis 9.00 uur Zo. 25 Nov. H. Mis 9.00 uur Di. 27 Nov. H. Mis 9.00 uur Do. 29 Nov H. Mis 9.00 uur De HH. Missen op zaterdagen vallen in die tijd uit. De itenties worden verschoven naar de zaterdagen als ik weer terug ben. De verhuizing is in volle gang. Op zaterdag 8 december is er open huis. U kunt dan van onder tot boven kijken wat ervan geworden is. Ik neem u allen mee naar de retraite van maandag 5 november tot en met maandag 12 november. Uw pastoor Piet Hoedemaeckers Oproep aan (jonge) mensen in Oostrum om mee te werken binnen onze parochie. Beste mensen, Het Kerkbestuur (Pastoor en 5 vrijwilligers) is blij met de medewerking van vele vrijwilligers in onze parochie. We willen de inbreng van inwoners van Oostrum in de eigen parochie nog meer gaan stimuleren. We vragen nu uw hulp voor het volgende: 1Pastoor Hoedemaeckers en Boy Schelbergen oefenen op dit moment met ongeveer 30 misdienaars. Ze leren hen wat van hen wordt verwacht in de diensten. Daarbij hebben zij hulp nodig van enkele ouders, die speciaal willen letten op de kleding van deze misdienaars. Onze Pastoor en Boy voelen zich daar niet zo geschikt voor. We roepen twee ouders op die bereid zijn ervoor te zorgen dat de kleding van de misdienaars in orde is en blijft. 2. Op dit moment bestaat de gezinsmiscommissie nauwelijks meer. We vinden het heel belangrijk dat nieuwe enthousiaste mensen lid worden van de gezinsmiscommissie om ervoor te zorgen, dat er (naast de Eerste Communieviering) met Kerstmis en Pasen een dienst is die speciaal is gericht op de jeugd van Oostrum. Samenwerking met de Basisschool, het Jeugdorkest van de Harmonie en een van de koren is daarbij gewenst. U wordt van harte uitgenodigd om voor één en/of beide taken vóór 8 november 2001 contact op te nemen met Henk Janssen, tel. 584719 of Jos de Beer, tel. 584031 Bij voorbaat hartelijk dank voor uw medewerking. Het Kerkbestuur BUURTVERENIGING VDS Beste leden denken jullie aan de feestavond op zaterdag 27 oktober. Deze wordt gehouden in het l Gemeenschapshuis om 20.00 uur. Nader bericht volgt. I P.S. De wandeltocht is op zondag 30 dec. A.s. Groetjes bestuur buurtvereniging

Oostrum's Weekblad | 2001 | | pagina 5