Tussen 18 oktober en 1 november a.s. zullen de leden van de Raad van Elf etc. bij u aankloppen voor het ophalen van de contributie. Deze is ongewijzigd gebleven n.l. 33,=. C.V. "De Karklingels", De leden kunnen de entreekaartjes voor één van de zittingsavonden (23 en 24 november) op zondag 4 november a.s. afhalen tussen 12.00 uur en 14.00 uur in 't Allemanscafé. Daarna tot uiterlijk 10 november bij Dave Moorrees, Randenrade 13. Vrije verkoop is op zondag 11 november van 12.00 uur tot 14.00 uur in 't Allemanscafé. Wat houdt het lidmaatschap in Gratis entree bij alle carnavalsactiviteiten (voorde zitting wel entreekaart afhalen). Nieuwe leden zijn van harte welkom en kunnen zich aanmelden bij Roland van Soest, Geeststraat 4 (tel. 06-20365704) of op zondag 4 november a.s. in 1 Allemanscafé. P.S.: Het correspondentieadres van C.V. "De Karklingels" is met ingang van vandaag: Monique Kessels, Ghünenbeek 12, 5807 CE Oostrum (tel.: 06-20498553) Afwijkend van voorgaande jaren organiseren wij het eindtoernooi tegelijkertijd met zowel junioren als senioren. Dit leek ons een leuk idee. Junioren en senioren hebben ieder hun eigen toernooi maar wordt wel tezamen gehouden op zaterdag 27/10/2001. Opgave zoals gebruikelijk bij Dave Moorrees of Ton Clephas voor senioren, en voor de junioren bij Henny van Dijck of Diny Derks. Opgeven t/m 20 oktober 2001. Zo kunnen we ook eens kennis maken met andere leden van de club. En genieten en verwonderen van het spel zoals zij het beheersen. Zie je; TCO is een club om trots op te zijn. Aan alle gebruikers van het sportpark. Met z'n allen hebben we gebouwd aan een prachtig sportcomplex. Er zijn ontzettend veel uren door zeer veel vrijwilligers ingestoken. Met veel zorg en inzet hebben we er met z'n allen iets geweldigs van gemaakt. Dit willen we zo houden. Het park moet gebruikt worden, daar is het voor gemaakt. Echter schade ontstaat door foutief gebruik. Met name geparkeerde fietsen tegen het hekwerk, kiezel en gras op de tennisbanen. Met een beetje goede wil is er veel ergernis te voorkomen. Ook hier kunnen we samen iets betekenen. T.C.O. Beste leden, Ton Clephas, voorzitter T.C.O.

Oostrum's Weekblad | 2001 | | pagina 15