OOSTRUMSE VROUWEN BEWEGING Dames van de O.V.B. Dinsdag 30 oktober a s. gaan we onder leiding van Truus en Rieky een herfstdecoratie maken. Het beste kan men hiervoor vierkante potten gebruiken. Deze verbinden we met 2 stokken. Ronde potten kunnen eventueel ook. De benodigdheden kun je bijna allemaal in de natuur vinden. Graag hiervoor meebrengen: - 2 vierkante of ronde potten ongeveer 25 cm hoog en 20 cm doorsnee. - 2 kleine pompoenen ter grootte van een sinaasappel. - oase (nat) in potten. 1 cm boven de rand. - 4 a 5 takken klein eikenblad. - 4 a 5 bloemen van de hortensia en sedum bloemen. - 2 a 3 takken van de krulhazelaar, berkentakken of hop. - 2 maïsstokken van 70 cm lang. - enkele kastanjes en bast van de kastanje,kleine maïskolfjes, noten. - takjes met besjes. - aardappelmesje en snoeischaar. - krat of doos voor vervoer. De eigen bijdrage voor deze avond bedraagt F 2,50. U krijgt hiervoor nog enkele benodigdheden. U kunt zich hiervoor tot en met 10 oktober opgeven bij Truus Tonnaer tel. 587163 - Rieky Emons tel. 589953 P.s. er volgt verder geen bericht meer in de weekbladen voor de benodigdheden. De collecte voor het Prinses Beatrixfonds heeft het mooie bedrag van F1077,20 op gebracht. Aan alle gulle gevers hartelijk dank. Beste leden, Op donderdag 11 oktober nemen spelers van de koersbalgroep deel aan het koersbal toernooi in Ysselsteyn. Op maandag 8 oktober bedevaart naar Wittem. Dit samen met Oirlo en Castenray. De vertrektijd is 12.00 uur bij de Rabobank. De koersballers die niet meegaan naar Wittem kunnen gewoon komen koersballen. Op maandag 15 oktober wordt er door Addicura een middag verzorgd over hulpmiddelen in en rondom het huis. Deze middag begint om 14.00 uur in zaal De Karklingel. Op donderdag 15 november gaan we op excursie naar de gemeente Venray. Deze middag begint om 13.30 uur en ziet er als volgt uit: ontvangst en welkom in de raadszaal, toelichting op het werk van de gemeente; wat doet de gemeente?, rondrit door Venray waarbij informatie wordt gegeven over de ontwikkeling in de wijken, om 16.30 uur wordt deze excursie afgesloten. Men zal zich hiervoor wel moeten opgeven en daarom komen wij hier nog nader op terug. In januari 2002 wordt er een reanimatiecursus verzorgd in Castenray. Belangstellenden kunnen zich nu al opgeven bij de secretaris tel 510385. Veel succes. Het bestuur. KBO Oostrum. Het bestuur. r'JD »v

Oostrum's Weekblad | 2001 | | pagina 9