Aft Dames L.V.B. en O.V.B. Lezing karakters en Temperamenten Datum Dinsdag 9 oktober 2001 Aanvang 20.00 uur Locatie Gemeenschapshuis Hierbij nodigen wij u van harte uit voor 'n lezing gegeven door Mevrouw v/d Broek over karakters en temperamenten. De mens in zijn complexiteit, zo verschillend en toch uniek, het is een wonder der natuur. De analyse van zijn persoonlijkheid, karakter en innerlijk leven is een boeiende studie op zich. De verscheidenheid tussen mensen maakt onze samenleving interessant en tegelijk intrigerend. Zelfkennis is een eerste stap naar een betere relatie met je medemens." Karakters en Temperamenten Ben je Sanguinisch van aard. of past de omschrijving Cholerisch je beter? Misschien ben jij een Melancholisch type, of moetje eerder als Flegmatisch bestempeld worden? Zeggen deze termen je helemaal niets... geen nood, het wordt geen zware theorie. De vlotte spreekster Mevr. G. van den Broek geeft ons met een flinke portie humor een levendige uiteenzetting van herkenbare dingen: alle ingrediënten voor een geslaagde avond, een echte aanrader. Introducés zijn ook van harte welkom Zij betalen voor deze avond F. 5,- (dit is inclusief 1 kop koffie) Het is een boeiend onderwerp. We rekenen op uw komst. Bestuur L.V.B. en O.V.B. Aan alle inwoners van Oostrum De peuterspeelzaal zal ook dit jaar weer de organisatie van de collecte voor de NEDERLANDSE BRANDWONDENSTICHTING op zich nemen. U kunt ons aan de deur verwachten in de week van 7 t/m 13 oktober. Steun de brandwonden stichting! Namens de brandwondenstichting alvast hartelijk bedankt! Peuterspeelzaal 1 Rommelhöfke

Oostrum's Weekblad | 2001 | | pagina 11