De A.D.O.R.-dag, De clubtijden De PLUS-actie, Ons fietsenrek, LEIDING, LEIDING, LEIDING, LEIDING. LEIDING. LEIDING, LEIDING Afgelopen zondag was er weer de jaarlijkse A.D.O.R.-dag. Het was lekker (en vooral droog) weer zodat de kinderen rustig met hun spulletjes op de rommelmarkt konden gaan zitten. Dit jaar was het extra groot feest want je a# er kwam een megagrote kraan de straat inrijden, ledereen die durfde kon in een bakje 45 m. omhoog om Oostrum eens vanuit de lucht te bekijken. Ook was er de huifkar die een rondje maakte door Oostrum. Verrassingen genoeg dit jaar. Veel kinderen werden geschminkt en smikkelde van de wafels of de snoepjes. Het was een hele geslaagde dag en hopen dat jullie het allemaal heel leuk hebben gevonden. Zoals elk jaar moeten we in het begin flink puzzelen om alle groepen op een goed tijdstip met genoeg leiding te kunnen laten draaien. Dit jaar bleek het helaas onmogelijk om ons helemaal aan te passen aan de korfbal- en voetbaltijden etc. We hebben alle opties uitgeprobeerd maar er was er niet één goed uitvoerbaar. Daarom hebben we de tijden nu i Maandag 18:30 - 19:30 uur Groep 5 Dinsdag 18:30-19:30 uur Groep 4 Woensdag 18:30-19:30 uur Groep 6/7/8 Donderdag 18:30 - 19:30 uur Groep 3 De kinderen die nu niet kunnen (bv. omdat ze tegelijkertijd moeten korfballen) kunnen contact op nemen met Lilian (tel. 580064). Zij zal dan verder kijken of die kinderen misschien (in overleg met de leiding) mee kunnen draaien met een andere groep. We vinden het erg jammer dat we het niet anders op kunnen lossen en hopen dat het volgend jaar weer anders is. Wij zijn nog steeds heel hard bezig met het sparen van de sponsorbiljetten van de PLUS supermarkt. Doe je sponsorbiljetten in de spaardoos in het A.D.O.R.-gebouw of stop ze bij Lonneke (Binnenhpf 4) in de bus. We hopen dat jullie ons helpen!!!!! Kermis in een dorp behoort gezellig en leuk te zijn. Toch gebeuren er tijdens de kermis helaas ook minder leuke dingen. Toen wij (de leiding van A.D.O.R.) een paar dagen na de kermis bij ons clubgebouw aankwamen, bleek ons fietsenrek gestolen. Dat op zich is al heel vervelend maar het werd nog veel vervelender toen bleek dat óns fietsenrek gebruikt was om vernielingen aan te richten aan andermans eigendommen. Het ergste van al is dat diegene(n) die dit gedaan hebben, niet het lef hebben om een briefje met hun naam achter te laten. Heel kinderachtig en een bijzonder vervelende nasmaak na een gezellige kermis. Wij van A.D.O.R. betreuren ten zeerste dat dit gebeurd is. We dreigen een heel groot probleem te krijgen met het geven van leiding aan de kinderen. De oplossing die er nu is (invallers) is geen structurele oplossing en binnenkort niet meer toepasbaar. Bovendien is het voor de kinderen ook niet fijn om telkens andere leiding te hebben. We zoeken daarom heel dringend leiding (liefst boven 18 jaar). Misschien een duo dat elkaar afwisselt en naast een 'vaste' leiding de groep draaitAlle ideeën zijn welkom. Lijkt het je leuk, bel dan naar Lilian (tel. 580064). Groetjes leiding bestuur A.D.O.R.

Oostrum's Weekblad | 2001 | | pagina 15