De plusmarkt houdt op vrijdag of zaterdag de tussenstand van de verengingen bij door middel van een scorebord in de winkel. Je kunt dus precies volgen hoeveel succes de actie heeft. Hoe meer biljetten, des te hoger het uiteindelijke sponsorbedrag voor K.V.O! Elke f 10,00 boodschappen f 0,10 voor de vereniging. Doe mee voor ons en alvast bedankt voor de medewerking. Bestuur K.V.O. Hierbij nodigen wij u, als bestuur, uit voor een extra ledenvergadering. Deze vindt plaats op dinsdag 18 September 2001 om 20.00 uur in het gemeenschapshuis. P.s. Wij hopen dat er alsnog 3 dames bereid zijn om het bestuur te komen versterken. Wij rekenen erop dat u allen komt I Het bestuur. Attentie: Sponsoractie Plus supermarkt. Onze vereniging doet, zoals u hebt vernomen, ook mee. U kunt uw sponsorbiljetten elke week voor woensdagavond van de week ervoor inleveren bij: Angeli Bouten: Goetzenhof 13, Oostrum Mien van Dijck: Bazuinstraat 1, Venray Elly Rijshouwer:Gildestraat 16, Oostrum De actie loopt tot 24 november 2001 Op maandag 24 september a.s. is er een bijeenkomst met Oirlo en Castenray. Dhr G. Remmers uit Venray komt dan praten over het Collectief Vraag Afhankelijk vervoer. Deze bijeenkomst mag je eigenlijk niet missen, daar wij in de komende jaren hier allemaal een keer mee te maken krijgen, dus noteer deze datum. Aanvang van deze bespreking is om 14.00 uur in De Wis in Castenray. Wij gaan met eigen vervoer. De leden die hier naar toe willen en die geen vervoer hebben kunnen bellen met H. Pluk tel. 581705 of met A. Linders tel. 510385. Op Maandag 1 oktober a.s. zal er weer een kienmiddag zijn in zaal De Karklingel. Wij beginnen met het kienen om 14.00 uur. Op maandag 8 oktober gaan we met Oirlo en Castenray naar Wittem. De bus zal in Oostrum vertrekken om 12.00 uur bij het gemeenschapshuis. Bij aankomst in Wittem is er koffie met vlaai. Om 15.00 uur zal pastoor Hoedemakers een H. Mis voor ons opdragen. Hierna vertrekken wij weer langs een mooie route door het Limburgse mergelland naar de Oude Smidse in Baexem. Om ongeveer 18.00 uur zullen wij hier het diner gebruiken. Wij zullen om ongeveer 20.30 uur weer in Oostrum terug zijn. De onkosten bedragen voor deze middag F50,= p.p. te voldoen bij opgave. Opgave graag voor 26 september a.s. bij de secretaris A. Linders, Geeststraat 8. OOSTRUMSE VROUWEN BEWEGING Dames, z KBO Oostrum Beste leden. Geeft zich op voor de reis naar Wittem

Oostrum's Weekblad | 2001 | | pagina 9