Korfbalvereniging Tot ziens, Chris, Floor en Bonnie. scorebord in de winkel. Korfbalvereniging Hallo Oostrum, Wij, Chris Kampen, Floor van Dijk en Bonnie Denissen, zijn op zoek naar een paar meisjes die met ons willen korfballen. We zijn de jongste leden van korfbalvereniging Oostrum en willen graag een eigen team om het korfballen samen te gaan leren. Het eerste jaar gaan we alleen trainen. We komen elke week op woensdag trainen op sportpark De Spar van 17.00 uur tot 18.00 uur. Heb je zin om met ons mee te doen???? Neem dan contact op met Marion van Dijk of kom naar onze training kijken. Je mag de eerste vier keer gratis meedoen! Gezelligheid en activiteit staat voorop....en ondertussen leren we een heleboelkom kijken of meedoen! Hallo Oostrum. Het bestuur van KVO werkt mee aan een sponsoractie van de Plusmarkt in Venray. De Plusmarkt heeft deze actie in het leven geroepen om verenigingen in deze regio een handje te helpen. Bovendien is de PLUSMARKT een kledingsponsor van KVO!. Doe je al boodschappen bij de Plusmarkt? Dan kun je ons helpen! In de weken 36 tot en met 47 in 2001 krijg je bij de Plusmarkt namelijk sponsorbiljetten bij elke f 10,00 en f 50,00 besteding. Dit zijn biljetten die alleen ingeleverd kunnen worden bij deelnemende verenigingen. En KVO is zo'n deelnemende vereniging! Deponeer s.v.p. de biljetten in de brievenbusadressen van K.V.O. Oostrum: Henriëtte van Bergen, Vlasakker 4. Venray: Finny Limburg, Wolfskers 7. Vervolgens kan de vereniging ze wekelijks voor de vrijdag de week erna inleveren. De plusmarkt houdt op vrijdag of zaterdag de tussenstand van de verengingen bij door middel van een Je kunt dus precies volgen hoeveel succes de actie heeft. Hoe meer biljetten, des te hoger het uiteindelijke sponsorbedrag voor K.V.O! Elke f 10,00 boodschappen f 0,10 voor de vereniging. Doe mee voor ons en alvast bedankt voor de medewerking. Bestuur K.V.O.

Oostrum's Weekblad | 2001 | | pagina 15