T.C.O. Hallo Oostrum, Het is een gezellig toernooi voor kinderen, met naar hartelust springen op een luchtkussen, allerlei spelletjes op de spelenkermis, clowns die voor vertier zorgen langs de velden, smincken, gesminkt korfballen, suikerspin kraam, een leuk aangekleed terras Kortom een leuke dag met voor ieder wat. Dus: Welpen en Pupillen en ouders: reserveer deze datum en ga mee! Als je absoluut NIET meekunt moet je dat even melden bij je leidster want jullie zijn opgegeven!!!!!! Vervoer regelen PER TEAM via de leidster. Nieuwe leden. Ben je benieuwd wat korfballen is? Wil je eens proberen of dit een sport is die je bevalt? Kom gewoon eens kijken en meedoen met een training. Bel van tevoren even 510840 zodat je weet waar je moet zijn en hoe laat. Je kunt een aantal weken gratis meedoen! Wij, Chris Kampen, Floor van Dijk en Bonnie Denissen, zijn op zoek naar een paar meisjes die met ons willen korfballen. We zijn de jongste leden van korfbalvereniging Oostrum en willen graag een eigen team om het korfballen samen te gaan leren. Het eerste jaar gaan we alleen trainen. We komen elke week op woensdag trainen op sportpark De Spar van 17.00 uur tot 18.00 uur. Heb je zin om met ons mee te doen???? Neem dan contact op met Marion van Dijk of kom naar onze training kijken. Je mag de eerste vier keer gratis meedoen! Gezelligheid en activiteit staat voorop....en ondertussen leren we een heleboelkom kijken of meedoen! Tot ziens, Chris, Floor en Bonnie. SUPERCUP VOOR DE JEUGD. Wie wordt in 2001 de tennis"ster" van de jeugd uit Oostrum? Op 2 september a.s. wordt de jaarlijkse club kampioenschap georganiseerd. Wie wint de supercup? leder jeugdlid wordt ingedeeld. Ben ie verhinderd dan kun ie ie tot en met 28 augustus bij onderstaande adressen afmelden. Henny v. Dijck Kloosterstraat 15 Tel: 580160 of bij Diny Derks Randenrade 59 Tel: 586416

Oostrum's Weekblad | 2001 | | pagina 7