Korfbalvereniging Oostrum Eerste buitentraininqen. Senioren: de eerste training is gepland op woensdag 8 augustus 2001 om 20.00 uur. Welpen en Pupillen: de eerste training is gepland op woensdag 15 augustus om 18.00 uur!!!! Leidstersveraaderina. De eerste leidstersvergadering is op woensdag 15 augustus om 19.30 uur, na afloop van de 1e jeugdtraining. Plaats: bestuurskamer Sportpark De Spar. Jongste teams KVO. De"Welpen" doen mee met de competitie van Korfbalkring Venray op zaterdag. Ze worden verdeeld in twee gelijkwaardige teams en trainen op woensdag van 17.00 tot 18.00 uur. Deze welpen spelen eenvakskorfbal en hebben een keer per twee weken wedstrijden op zaterdag van 13.00 tot 16.00 uur. Hun wedstrijddagen zijn al bekend. Reserveer alvast in je agenda de volgende zaterdagen: 08-09-2001/22-09-2001 /06-10-2001/27-10-2001 Binnen deze groep speelsters zijn er een aantal nog zeer jong. Misschien wordt er op korte termijn gestart met een nieuw team, dat nog niet meedoet aan de competitie en alleen gericht is op training van de basisvaardigheden. Tot dat moment trainen ze mee met de Welpen. Trainster: Magda van de Munckhof. Leidster: Bianca Michiels Scheidsrechter: Jaqueline Engels of Trudy Tönnissen. Qudervergaderinq. Tijdens de 1e jeugdtraining worden de ouders van de Welpen en Pupillen van harte uitgenodigd door het bestuur van KVO voor een kopje koffie en een toelichting op de gang van zaken in het nieuwe seizoen. Plaats en tijd: 15-08-2001, 18.00 uur, bestuurskamer sportpark De Spar. Pupillen. Volgend seizoen gaan de Pupillen voor hun 2e seizoen tweevakskorfbal spelen. Zij trainen op woensdag van 18.00 tot 19.00 uur en hebben bijna elke zaterdagmorgen een wedstrijd. Het wedstrijdschema is nog niet binnen. Trainster: Nicole van de Burgt Leidster: Mary Koster. Scheidsrechter: Jaqueline Engels. Aspiranten. Het komende seizoen hebben we helaas geen aspirantenteam meer. Het bleek niet mogelijk om een basis-juniorenteam te formeren. Daardoor werd noodgedwongen gekozen voor de optie doorschuiven naar de Seniorenteams. Een viertal Aspiranten koos voor doorschuiving naar de Senioren na overleg met het bestuur. Deze aspiranten hebben daarna toch nog gekozen voor doorstroming naar een juniorenteam in Ysselsteyn. KVO heeft de speelsters met gemengde gevoelens zien vertrekken. Senioren. Voor de senioren verandert de trainingstijd. Die gaat schuiven naar de woensdagagavond. In de zaalcompetitie is De Weert beschikbaar op donderdag van 20.30 tot 22.00 uurl Er wordt nog gezocht naar een zaal op de woensdagavond. De Senioren hebben bijna elke zondag een wedstrijd. Trainster: Maud van Arsen. Leidster Senioren 1Marion van Dijk. Leidster Senioren 2: Veronique Holtackers. Toernooi zaterdag 25 augustus 2001. Korfbalkring Venray heeft besloten om in plaats van een kerkdorpentoemooi met zoveel mogelijk jeugdleden uit de regio naar het KERMISTOERNOOI in Beesel te gaan. We nodigen al onze jeugdleden, leidsters en ouders uit om mee te gaan. A

Oostrum's Weekblad | 2001 | | pagina 5