K.B.O. OOSTRUM Beste leden, De vacantie-periode zit er weer op, en dus beginnen we weer met onze activiteiten. Ik hoop dat u allen een fijne vacantie hebt gehad, en dat we weer met veel plezier aan het nieuwe seizoen kunnen beginnen. Dit jaar starten we op maandag. Hopelijk dat we bij alle activiteiten nieuwe leden mogen en kunnen begroeten. Bedevaart naar Kevelaer. Woensdag 29 augustus a.s. gaan de leden van de KBO Oostrum, Oirlo en Castenray op bedevaart naar Kevelaer. Om 14.00 uur wordt in de kaarsenkapel een H. Mis opgedragen door Pastoor Hoedemakers.voor de levende en overleden leden. Om 15. 00 uur is er weer koffie met gebak in het priesterhuis. Daarna is er nog gelegenheid om een wandeling door Kevelaer te maken. De onkosten bedragen f 10,= p.p. te voldoen bij opgave. Onkosten voor leden die met de auto meegaan zijn f 5,= p.p. Vertrek bij het gemeenschapshuis. Leden die met de fiets gaan vertrekken om 12. 00 uur Leden die met de auto gaan vertrekken om 13.00 uur Opgave voor woensdag 21 augustus Wij vragen voor deze middag autobestuurders die willen rijden en leden meenemen naar Kevelaer. Opgeven bii de Heer H. Pluk De collecte van het Rode Kruis heeft het mooie bedrag van F 1030,- opgebracht allen hartelijk dank hiervoor. Op maandag 20 augustus beginnen we weer met het koersballen, biljarten en kaarten deze middagen beginnen om 14.00 uur. Nieuwe leden zijn van harte welkom. Op donderdag 23 augustus starten we ook weer met het volksdansen. Hebt u zin in dit volksdansen kom dan eens kijken. Wij kunnen nog best wat nieuwe leden gebruiken. Dit dansen is van 15.00 tot 16.30 uur en het zijn echt gezellige middagen. We hebben oude dansen, Line dance en dansen uit de hele wereld. Kunt u niet dansen! Dat is geen enkel probleem, want het is eenvoudig te leren. Wij hopen dat we echt nieuwe dames en heren mogen begroeten, dus tot ziens op donderdag middag in het gemeenschapshuis. Verdere Agenda: 5 september 24 september 9 oktober 15 oktober 15 november 19 november 19 december Besturendag te Tegelen. Uitleg over collectief vervoer (cvv) in De Wis in Castenray. Deze Middag wordt verzorgd door de Heer Remmers uit Venray en is voor Oirlo, Oostrum en Castenray. Bedevaart naar Wittem met Oirlo en Castenray. Middag over hulpmiddelen voor ouderen in de zorgsector door Addicura. Excursiebezoek aan de Gemeente Venray. Lezing met de nieuwe euro" Kerstviering. Onderstaande strook inleveren bij H. Pluk Mgr Hanssenstraat 38 A. Linders Geeststraat 8 Tel. 581705 of bij Tel. 510385 Gaat mee naar Kevelaer. Gaat wel/niet met de auto mee. Naam

Oostrum's Weekblad | 2001 | | pagina 13