K.B.O. OOSTRUM Toernooi zaterdag 25 augustus 2001. Korfbalkring Venray heeft besloten om in plaats van een kerkdorpentoernooi met zoveel mogelijk jeugdleden uit de regio naar het KERMISTOERNOOI in Beesel te gaan. We nodigen al onze jeugdleden, leidsters en ouders uit om mee te gaan. Het is een gezellig toernooi voor kinderen, met naar hartelust springen op een luchtkussen, allerlei spelletjes op de spelenkermis, clowns die voor vertier zorgen langs de velden, smincken, gesminkt korfballen, suikerspin kraam, een leuk aangekleed terras. Kortom een leuke dag met voor ieder wat. Dus: Welpen en Pupillen en ouders: reserveer deze datum en ga mee! Als je absoluut NIET meekunt moetje dat even melden bij je leidster want jullie zijn opgegeven!!!!!! Vervoer regelen PER TEAM via de leidster. Nieuwe leden. Ben je benieuwd wat korfballen is? Wil je eens proberen of dit een sport is die je bevalt? Kom gewoon eens kijken en meedoen met een training. Bel van tevoren even 510840 zodat je weet waar je moet zijn en hoe laat. Je kunt een aantal weken gratis meedoen! Beste leden, Op zaterdag 4 augustus kunnen we weer gaan Jeu de Boulen in Oirlo. De middag begint om 14.00 uur. Dit gebeuren vindt plaats op het terrein aan de Haalakker. Wel graag even een telefoontje naar Truus Drabbels of je mee gaat, voor 1 augustus a.s. zodat Oirlo weet hoeveel leden er komen. Tel. 587782 graag na 17. 00 uur. Het bestuur. Tennislessen: Hallo tennisvrienden, junioren en senioren, er kan weer volop tennisles gevolgd worden. waar: op het nieuwe sportpark wanneer: 17 augustus welke dag en tijd: vrijdag18.00 aantal lessen: 8 tennis leraar: Frans Zwets op geven: via inschrijfformulier en inleveren voor 10 augustus bij: Henny van dijck Kloosterstraat 15 Oostrum na 10 augustus krijgt iedereen bericht. INSCHRIJFFORMULIER naam: adres: leeftijd: beginners/gevorderden:

Oostrum's Weekblad | 2001 | | pagina 7