Tenslotte hebben wij naar aanleiding van het besprokene tijdens het werkbezoek nog het navolgende te melden: Fietsstroken Stationsweg. De Stationsweg in Oostrum zou volgens de categorisering uitgevoerd moeten worden met rode stroken in asfalt. De werkzaamheden die na de bouwvak gaan plaatsvinden bestaan voornamelijk uit rioleringswerkzaamheden. Er is geen rekening gehouden met werkzaamheden aan de weg. Er is dus geen budget beschikbaar om rode stroken aan te brengen. Het aanbrengen van de rode stroken wordt gecombineerd met het planmatig onderhoud wegen. Dit deel van de Stationsweg komt echter voorlopig niet in aanmerking voor onderhoud, dit betekent dat de rode stroken niet op korte termijn aangelegd kunnen worden. Uitbreiden parkeervoorzieningen NS Uitbreiden parkeervoorzieningen NS-terrein: in mei heeft, zoals tijdens het werkbezoek door weth. Driessen is meegedeeld, een overleg plaatsgevonden. De gemeente heeft een officieel verzoek ingediend om de kosten van de uitbreiding van de parkeervoorzieningen te delen met de NS. De NS gaat dit intern bespreken. Op korte termijn wordt hierover geen uitsluitsel verwacht; gezien de personeelswisselingen en reorganisaties bij NS, is de structuur binnen de NS nog niet helemaal op orde. Wanneer wij uitsluitsel hebben of nadere info zullen wij uw dorpsraad op de hoogte stellen. Za. 23 juni Tamboerkorps opening sportpark. Aaanwezig zijn op sportpark om 17.30u. Ma. 25 juni 19.30u. Zomerconcert (leerlingenorkest, orkest, tamboerkorps). Aanwezig zijn bij het gemeenschapshuisom 19.00u. Tenue: uniform Wo. 27 juni 18.30u. Alle leerlingen tamboerkorps 19.30u. Repetitie tamboerkorps 21.00u. Repetitie orkest ZOMERCONCERT HARMONIE SUB MATRIS TUTELA OOSTRUM 1® concert met nieuwe diligente Maandag 25 juni om 19.30u. houdt Harmonie Sub Matris Tutela een zomerconcert in het gemeenschapshuis te Oostrum. De entree is gratis. Aan dit zomerconcert werken mee het leerlingenorkest, het tamboerkorps en het groot orkest. Het leerlingenorkest en het groot orkest staan sinds maart van dit jaar onder leiding van dirigente Betty Bartels uit Overasselt. Zij is de opvolgster van Piet Poels die bijna 27 jaar dirigent geweest is bij onze harmonie. De afgelopen maanden hebben vooral in het teken gestaan van wederzijdse kennismaking, waarbij er diverse nieuwe stukken gerepeteerd zijn. De resultaten hiervan kunt u horen tijdens het zomerconcert. Het tamboerkorps staat zoals vanouds onder leiding van Piet Poels. HARMONIE OOSTRUM

Oostrum's Weekblad | 2001 | | pagina 5