Laatste oproep!(vrijwilligers) Oproep!!! (aan allen) Oproep!!! (ouders en jeugd) Oproep!!! (aan de jeugd zelf, vertel het verder) Zaterdag. Vanaf 10.00 uur spelenkermis voor Oostrumse jeugd....160 kinderen en ongeveer 100 leiders/captains zullen tot 16.00 uur actief zijn. falie activiteiten ziin oo sportschoenen, voetbalschoenen zijn verboden Zaterdagnamiddag Vanaf 17.30 officiële opening van het nieuwe sportpark gevolgd door inloopavond voor iedereen Zondag Stratenvoetbal-, korfbal- en tennistoernooi Op de 'zolder' Doorlopende expositie van kunstenaars van eigen bodem.... Wij vragen iedereen dringend je aan te melden voor de vrijwilligersavond. Via, via hebben we gehoord dat er mensen zijn die menen dat het niet gepast is om naar deze feestavond te gaan, omdat ze slechts een paar keer gewerkt zouden hebben. Ook al heb ie maar één keer geholpen, dan nog ben ie van harte welkom. Ook hier geldt; hoe meer zielen hoe meer vreugd. Er mag/kan geen maatstaf in tijd zijn. Wij willen feestvieren met zijn allen. Wij stellen het zeer op prijs dat je je vandaag of morgen alsnog telefonisch aanmeldt bij onderstaande personen. Leo Basten: tel. 580582 Geert Willems: tel. 585288 Tot op heden hebben wij geen melding gemaakt van de spectaculaire openingsactiviteit! kunstenmakers van eigen bodem' zullen als parachutist landen op de penaltystip van het Daarom nodigen wij iedereen uit om dit spektakel van dichtbij mee te maken. Het exacte hiervoor is gepland om 18.00 uur Maar vanaf 17.30 treedt het tamboerkorps al aan. Ouders, wilt u ervoor zorgen dat de kinderen zeker om 10.00 uur aanwezig zijn op het sportpark. Maar niet eerder dan 9.45 uur Mocht het minder goed weer zijn. Zorgt u dan voor warme kleding (trainingspak bijv.) Voetbalschoenen zijn beslist verboden. Dus sportschoenen. Voetbalschoenen zijn op de spelenkermis verboden. We maken namelijk ook gebruik van de tennisbaan en de kantine. Daar mag je met voetbalschoenen niet op en in. We spelen alle spellen gemengd. Meisjes hebben geen voetbalschoenen Als je schoeisel niet in orde is word je beslist terug naar huis gestuurd om dit alsnog in orde te maken. Kunstenaars van eigen bodem: Aan het tiental kunstenaars van eigen bodem moet nog een 11e worden toegevoegd: Wim Moorrees Schilderen De werken van Wim zijn verschillend doordat ze variëren van figuratief tot abstract, diverse technieken of combinaties ervan laten zien en geen series bevatten. 'Je werk tentoonstellen is altijd spannend, want je laat iets van je eigen kunnen zien'. Deze laatste zin van Wim is erg sterk van toepassing op de opening van het sportpark. Want niet alleen onze kunstenaars verdienen het dat hun werk bekeken wordt, maar vooral ook alle mensen die op een of andere wijze hebben bijgedragen aan het tot stand komen van "De moiste en gezelligste kantine van Ostrum", een fantastisch kunstwerk. Kom kijken!Komt feesten!in elk gevalKomt allen! Ze hebben het echt verdiend. 'Sportieve hoofdveld. tijdstip De feestcommissie.

Oostrum's Weekblad | 2001 | | pagina 11