ing de Spar Oostrum 22,23 en 24 Juni 2001 a lSTTFa!: ii Jeugd, let op!!!!!! Spelenkermis: Voetbalschoenen verboden, dus op sportschoenen!!! Aan alle inwoners van Oostrum en andere belangstellenden, Morgen, het is dan vrijdag 22 juni, is het zover. Vooral de laatste weken is er met man en macht gewerkt om de eindstreep op tijd te halen. Toen wij afgelopen zondag nog even over het sportpark liepen, kon je zien dat er in de laatste week nog heel veel, heel veel moest gebeuren. Maar wij hadden er alle vertrouwen in dat ook de laatste klussen tijdig geklaard zouden zijn. Het resultaat is in een woord fantastisch. Wanneer de prestaties van de toekomstige gebruikers afgemeten mogen worden aan de kwaliteit van de accommodatie, dan zullen we in de komende jaren nog vaak kunnen genieten van sport op hoog niveau. Maar voor het komende weekend gaan we eerst even tijd nemen om (na) te genieten van wat er in minder dan een half jaar met hulp van velen uit de Oostrumse gemeenschap en ook daarbuiten is gerealiseerd: een sportaccommodatie, waarop we tot in lengte van jaren met recht trots kunnen zijn. Nu moet er even tijd zijn voor bedankjes en felicitaties aan allen die het verdiend hebben. We laten dit graag over aan anderen op de momenten die daarvoor ingepland staan. Zeker moet er tijd zijn voor een feestje, een feestje met zijn allen. Als feestcommissie kregen wij inmiddels meer dan een half jaar geleden de opdracht om een drie dagen durend 'feest met een dorps karakter voor jong en oud' (en een low budget) te organiseren. Wij hebben een poging gedaan. Op vrijdagmiddag 15.00 uur starten de activiteiten rond de opening van ons hagelnieuwe sportpark. Nogmaals het programma: Vrijdagmiddag Ongeveer 60 senioren zullen van 15.00-17.00 uur te gast zijn op het sportpark. Vertegenwoordigingen van de stuurgroep, de bouwcommissie en de verplaatsingscommissie zullen daarbij aanwezig zijn. Vrijdagavond Grote 'vrijwilligers'-feestavond van 20.00 tot Vooralle vrijwilligers (de 'permanenten'(verbonden aan hun eigen vereniging) en de 'tijdelijken' (betrokken bij de bouw) jffrrrrp» A/ .A WTtl^ X r! M r\ y\

Oostrum's Weekblad | 2001 | | pagina 10