MARIA - PROCESSIE OP ZONDAG 27 MEI A.S. Leden LVB Lentewandeling onder begeleiding van Joof Teeuwen Datum: woensdag 30 mei Vertrek: 19.00 uur met auto's bij de Rabobank We gaan een wandeling maken door de Venrayse/Geysterse bossen. Ingang: Maasheseweg. Joof zal ons weer wijzen op de natuur en op dieren, waar we doorgaans zo aan voorbij gaan. Neem gerust u partner meel. Aanstaande zondag 27 mei wordt de Maria - processie gehouden. Om 10.30 uur is er in de kerk een feestelijke hoogmis, waarna aansluitend de Maria - processie zal trekken. Deze processie volgt de gebruikelijke route rond de kerk. Na vertrek vanaf de kerk via Mgr. Hanssenstraat, Watermolenstraat, gedeelte Randenrade, Vlasakker, Mgr Hanssenstraat, waarna tenslotte aankomst bij het nieuwe Mariabeeld nabij de kerk. Daar zal een korte afsluitende plechtigheid worden gehouden. In de processie wordt het beeldje van O.L. Vrouw van Oostrum, Maria Behoudenis der Kranken, meegedragen. Voorganger in de viering is Pastoor P. Hoedemaeckers. Medewerking aan de Hoogmis en processie wordt verleend door Koor Harmony en het tamboerskorps en harmonie - orkest van Muziekvereniging Harmonie Sub Matris Tutela. De kinderen van de Maria - basisschool zullen tijdens de processie bloemen strooien. Dit jaar wordt de viering in de kerk en de processie mede opgeluisterd door het Koninklijk St. Willibrordus Gilde uit Geijsteren. Met hun aanwezigheid zullen de leden van dit Gilde aan een toch al feestelijke processie ongetwijfeld een extra dementie toegevoegd. Tenslotte zal na afloop van de viering door het St. Willibrordus Gilde op het dorpsplein een demonstratie vendelzwaaien worden verzorgd. De volgorde in de processie is als volgt: 1Misdienaars met kruis 2. Tamboerkorps Harmonie Sub Matris Tutela 3. Orkest Harmonie Sub Matris Tutela 4. Processie - gangers 5. Kinderen die bloemen strooien 6. Beeldje van O.L. Vrouw van Oostrum 7. Koor Harmony 8. Kerkbestuur 9. Priester met het Allerheiligste 10. Koninklijk St. Willibrordus Gilde Geijsteren Vlaggen De Maria - processie zal zondag de gebruikelijke route volgen. Deze route zal zondagmorgen feestelijk worden versierd. In dit verband worden de aanwonenden van de route vriendelijk verzocht om aanstaande zondagmorgen zoveel mogelijk te vlaggen. Ilmburgse vrouwenbeweging van de l.l.t.b.

Oostrum's Weekblad | 2001 | | pagina 5