K.B.O Oostrums Volleybal Festival Dames van Oostrum, Woensdag 30 mei is de grote schoonmaak van de kerk. Deze schoonmaak wordt gedaan door dames die dit geheel vrijwillig doen. Wij zouden het heel fijn vinden als er wat jongere dames ons die morgen onder schooltijd kwamen helpen. De kerk is om half negen open. Er wordt gezorgd voor koffie en vlaai. Wij rekenen op jullie, want de kerk is voor iedereen. De vrijwilligsters. Beste leden, Op 28 mei gaan wij weer kienen. We beginnen om 14.00 uur in zaal De Karklkingel. Er zijn weer leuke prijsjes te winnen. Verdere agenda, 11 juni vergadering met de Limburgse Bond. 25 juni fiets en spellen middag te Castenray. 4 augustus Jeu de boule-middag in Oirlo 5 september besturendag te Tegelen. 29 augustus bedevaart Kevelaer 24 sept uitleg over collectief vraagafhankelijk vervoer(cvv) De heer Remmers zal ons hierover tekst en uitleg geven dit in De Wis te Castenray 9 oktober bedevaart naar Wittem. 15 oktober is er een middag over de zorg die Addicura uit Venray zal verzorgen. 19 november lezing over de nieuwe Euro. 19 december Kerstviering. Gevonden! Afgelopen vrijdag is er een stepje gevonden op de Randenrade. De eigenaar van dit stepje kan zich melden bij: Fam. Jansen Tel: 588427 12e Oostrumse volleybal toernooi op 17 juni. Een week eerder dan normaal in verband met de opening van het nieuwe sportpark. De opbrengst gaat dit jaar naar de korfbalclub en de Vlasbloem. Daar er vorig jaar maar 12 teams deelnamen is de opbrengst nu ook voor deze verenigingen. Ondanks 12 teams kreeg elke vereniging toch nog ieder 1100,- gulden. Het toernooi wordt weer gespeeld bij de Watermolen. Er kunnen 18 teams deelnemen en het is een mixed toernooi. Dat wil zeggen dat er minimaal 2 dames in het veld moeten staan. Het inschrijfgeld bedraagt 45,- per team. Onderstaande inschrijfformulier kan men inleveren bij Willem Creemers, Oosterthienweg 10, bij eventuele vragen tel. 511928. Naam team:Neemt deel metteams. Contactpersoon: Adres: Het inschrijfgeld heb ik wel/niet overgemaakt op Raborekening 1400.94.229 o.v.v. naam team. 2 c

Oostrum's Weekblad | 2001 | | pagina 5