Opening Sportpark "de Spar" Oostrum 22,23 en 24 Juni 2001 Aan alle inwoners van Oostrum, Het is inmiddels al geen geheim meer dat op 22, 23 en 24 juni de opening van het nieuwe sportpark in Oostrum plaats zal vinden. Daarom is er in december 2000 uit vrijwilligers van voetbal-, korfbal- en tennisclub een feestcommissie in het leven geroepen. De commissie kreeg de opdracht een drie dagen durend 'feest met een dorps karakter voor iona en oud' te organiseren. Zij heeft al mogen ervaren dat zo'n feest de nodige voorbereiding vereist. Gedurende een klein halfjaar is er dan ook al het een en ander gebeurd. Vanaf nu houden wij u regelmatig via het Oostrum's Weekblad op de hoogte. Om dit feest te doen slagen geven we nu alvast een globale indruk van het programma: Vrijdagmiddag Programma voor de bejaarden Vrijdagavond Grote 'vrijwilligers'-feestavond van 20.00 tot Zaterdagmorgen Grote spelenkermis voor Oostrumse jeugd. Zaterdagmiddag Grote spelenkermis voor Oostrumse jeugd.... Zaterdagnamiddag Officiële opening van het nieuwe sportpark gevolgd door inloopavond voor iedereen Zondag Stratenvoetbal-, korfbal- en tennistoernooi Op de 'zolder' expositie van kunstenaars van eigen bodem.... Maar Zoals er bij de realisatie van het sportpark veel hulp van veel vrijwilligers nodig is (geweest), is er ook nu hulp van velen nodig. De feestcommissie vraagt uw hulp bij onderstaande activiteit. Op zaterdag Grote spelenkermis voor de Oostrumse jeugd. Wij verwachten dat heel veel kinderen van Oostrum meedoen aan deze spelenkermis. Deze kermis is door een aparte spelencommissie ontworpen. Omdat wij vinden dat het voor alle kinderen een gezellige happening moet zijn, hebben wij héél veel leiding nodig, (ongeveer 100 personen) m

Oostrum's Weekblad | 2001 | | pagina 5