GESLAAGD LENTECONCERT Afgelopen zaterdag 31 maart vond het vierde Lenteconcert van de Aostrumse Zangkompeneej plaats in het gemeenschapshuis in Oostrum. Met medewerking van: Aostrumse Zangkompeneej uit Oostrum. Melodia uit Kronenberg. Walsbergse Zangvereniging uit Deurne. De Rooverheydezangers uit Reuver. Het was een zeer muzikale avond. Vele liederen passeerden de revue. Van volksliederen tot operetteklanken vulden de zaal en het publiek genoot met volle teugen van het gebodene. De Aostrumse Zangkompeneej kan terugzien op een geslaagd Lenteconcert en de terechte verwachting is dat komend jaar het eerste lustrum gevierd kan worden. Was u aanwezig, dan hebt u genoten. Was u er niet bij dan heeft u wat gemist! De Aostrumse Zangkompeneej repeteert elke dinsdagavond in 't Allemanscafè. Heeft u interesse? Of heeft u informatie nodig! Onze secretaris wil u graag meer vertellen over onze kompeneej (tel.511251). Of kom gewoon op dinsdagavond even langs. Programma: Zaterdag 12 mei nemen wij deel aan het Lenteconcert te Aalst,Eindhoven. Vrijdag 22 juni laten wij onze stemmen horen bij Venray Muzikaal Totaal. Zondag 30 september gaan wij naar het Hofzangersfestival van de Rooverheydezangers te Reuver. Dames LVB, Excursie naar de Time Out te Gemert op donderdag 12 april a.s. Vertrek: 19.15 uur vanaf de Rabobank. Vervoer is geregeld, de chauffeurs krijgen persoonlijk bericht. Kosten ƒ10,-. Dit is inclusief één consumptie. Er zijn nog enkele plaatsen vrij. U kunt zich opgeven bij Mila Rijs Tel: 583564. Ilmburgse vrouwenbeweging van de l.i.t.b.

Oostrum's Weekblad | 2001 | | pagina 13