Parochianen KBO Oostrum. Moi De vastenactie staat weer voor de deur. Op 27 oktober 2000 overleed Zr. Truus Lemmens. Reeds heel wat jaren hebben wij haar werk in Pakistan ondersteund. Na haar dood schreef een van haar medezusters het volgende: "Now that Sr. Gertie is no more with us. I hope the bridge between Holland and Karachi, i.e. Dar-ul-Sukun, will not be broken. "Wij, hier in Oostrum willen ervoor zorgen, dat die brug niet afgebroken wordt. Daarom heeft de actie ruim ƒ4000 opgebracht. Ook dit jaar heeft Dar-ul-Sukun weer volop plannen die verwezenlijkt moeten worden. Zo is er een nieuw stuk grond aangekocht waarop een gebouw zal moeten verrijzen, dat bestemd is voor fysiotherapie, recreatie, activiteitenruimte en slaapzalen. Ook nu doen wij weer een beroep op U om eraan mee te helpen, het werk van Zr. Lemmens a.g. voort te zetten. We kunnen het niet maken om dit nu in de steek te laten. Deze week krijgt U weer de bekende witte enveloppen van de vastenactie. In de week van 2 april t/m 7 april zal de Carnavalsvereniging deze enveloppen weer bij U ophalen waarvoor wij de carnavalsvereniging zeer erkentelijk zijn. Proberen we dit jaar iets uit te komen boven de ƒ4000! Uw pastoor, Piet Hoedemaeckers. Beste leden, In april willen wij in samenwerking met Oirlo en Castenray een cursus reanimeren organiseren, echter alleen bij voldoende deelname, minimaal 10 personen en maximaal 15 personen. De cursus omvat een drietal lessen. Opgeven bij de secretaris, tel. 510385, uiterlijk zondag 1 april a.s. De kosten bedragen F 35,-. Op maandag 9 april houden wij ons Paaskienen noteer deze datum vast. OOSTRUMSE VROUWEN BEWEGING Dames van de O.V.B. Paasdecoratie Datum Dinsdag 10 April 2001 Aanvang 20.00 uur Plaats Café de Karklingel Dames, we gaan onder leiding van Truus en Rieky een PaasBiedermeier maken. Graag hiervoor meebrengen: - Ronde schaal of bak gevuld met natte oase. Oase ongeveer 2 cm boven de rand uit laten komen. - Groen b.v. buxus, coniferen, taxus enz. - Kronkelhazelaar of kronkelwilg. - Bloemen, veertjes, eitjes en andere paasversieringen. - Saté prikkers voor eitjes en veertjes. - Aardappelmesje, snoeischaar. U kunt zich hiervoor opgeven van: 30 Maart t/m 2 April a.s. bij Rieky Emons. Tel. 589953. P.s. Voor deze avond vragen we geen eigen bijdrage. Er volgt verder geen bericht meer in de krant over bovenstaande.

Oostrum's Weekblad | 2001 | | pagina 5