LENTECONCERT Op zaterdag 31 maart a.s. in het gemeenschapshuis in Oostrum. Aanvang: 20.00 uur. Vrije toegang. Dit mag u niet missen! Donderdag 12 april 2001 rond 18:00 uur. Met medewerking van: Aostrumse Zangkompeneej uit Oostrum. Melodia uit Kronenberg. Walsbergse Zangvereniging uit Deurne. De Rooverheydezangers uit Reuver. De deelnemende zangverenigingen staan garant voor prachtige muzikale vertolking van volksliederen, streekliederen, Nederlandse en Duitse melodieën. De Aostrumse Zangkompeneej repeteert elke dinsdagavond in 't Allemanscafè. Heeft u interesse? Of heeft u informatie nodig! Onze secretaris wil u graag meer vertellen over onze kompeneej, (tel.511251). Of kom gewoon op dinsdagavond even langs. Programma: Zaterdag 12 mei nemen wij deel aan het Lenteconcert te Aalst, Eindhoven. Vrijdag 22 juni laten wij onze stemmen horen bij Venray Muzikaal Totaal. Zondag 30 september gaan wij naar het Hofzangersfestival van de Rooverheydezangers te Reuver. Dag mensen van heel Oostrum, Het is al weer bijna Pasen. Zoals ieder jaar komen de kinderen van ADOR weer langs de deuren voor de eieractie. Dat betekent dat u eieren kunt bestellen voorde Paasdagen. De opbrengst hiervan wordt door ons gebruikt om nieuwe materialen voorde kinderen aan te schaffen. Allemaal eieren bestellen dus!!! Afgelopen week zijn de kinderen al op pad geweest en ook de komende week kunt u ze verwachten. De bestelde eieren worden op vrijdag 13 april bij u thuisbezorgd. Vanaf 6 april (tot 11 april) zijn de eieren ook nog te bestellen bij Wien tel. 588144. Allemaal alvast hartelijk bedankt!! Groetjes leiding, bestuur en kinderen ADOR Het is alweer tijd om het Paasfeest voor te bereiden. Wij verkopen op Witte Donderdag PLANTJES, huis aan huis. Helpt u onze vereniging ook? Korfbalvereniging Oostrum

Oostrum's Weekblad | 2001 | | pagina 17