Mededeling basisschool: Korfbalvereniging Oostrum LENTE CONCERT op zaterdag 31 maart a.s. in het gemeenschapshuis in Oostrum. Aanvang 20.00 uur. De Aostrumse Zangkompeneej wenst alle toehoorders een luisterrijke avond toe. De deelnemende zangverenigingen staan garant voor prachtige muzikale vertolkingen van volksliederen, streekliederen, Nederlandse en Duitse melodieën. Dit mag u niet missen! het aanmelden van leerlingen. Op maandag 19 maart a.s. kunnen de leerlingen worden opgegeven die in het schooljaar 2001-2002 voor het eerst onze basisschool gaan bezoeken. Als leerlingen kunnen worden aangemeld de kinderen die op 1 augustus 4 jaar zijn of tijdens dat schooljaar 4 jaar worden. Dus: kinderen geboren tussen 1 augustus 1997 en 1 augustus 1998. Ouders, verzorgers, voogden kunnen daarvoor terecht op onze basisschool van 16.00 tot 17.00 uur. Bij het opgeven van leerlingen dienen de juiste persoonsgegevens van het kind overlegt te worden; u wordt verzocht daartoe het trouwboekje of paspoort mee te brengen. Oostrum-Castenray 1-1 Debby Oostrum-TOG 2-2 DessielChantaM Oostrum-Roka2 5-8 Tielke 1Dessie 1Helga 1 Bedankt Nicole en Jaqueline voor de zaalwacht, bedankt chrisje en Marcia voor het fluiten van de wedstrijd Programma 17-03; Eendracht-Oostrum Aanvang 9.40 uur. Met medewerking van: Aostrumse Zangkompeneej uit Oostrum Melodia uit Kronenberg Walsbergse Zangvereniging uit Deurne De Rooverheidezangers uit Reuver Uitslagen; Pupillen D; Aspiranten; Senioren2;

Oostrum's Weekblad | 2001 | | pagina 7