P.C. Nobel Oostrum. NOBEL Aan alle leden van T.C. Oostrum, Uitnodiging Algemene Ledenvergadering 27 maart 2001 Hierbij nodigt het bestuur alle leden uit voor de Algemene Ledenvergadering, tevens Jaarvergadering, die gehouden zal worden op dinsdag 27 maart 2001 in de zaal van café "De Karklingel" te Oostrum, aanvang 20.00 uur. 1Opening en welkomstwoord 2. Notulen vorige Jaarvergadering (28 Maart 2000) 3. Jaaroverzicht 4. Financieel verslag en kascontrole 5. Mededelingen en ingekomen stukken 6. Te organiseren activiteiten Senioren en Junioren 7. Bestuursverkiezing Aftredend en niet herkiesbaar is Jan Mulder Aftredend en herkiesbaar zijn: Diny Derks en Ton Clephas Vacature penningmeester Kandidaten kunnen zich tot 27 maart kandidaat stellen bij een van de bestuursleden Kandidaten door het bestuur voorgedragen worden op de vergadering bekend gemaakt 8. Ontwikkeling sportpark "De Spar" 9. Rondvraag 10. Sluiting Namens het bestuur van T.C. Oostrum, Marijke Lelieveld, secretaris. Jeanine Huiibers Nederlands Kampioen N.K.B. Zaterdag 3 maart is Jeanine Nederlands Kampioen geworden in de klasse C.L. te Wanroy. Op 27 januari kwalificeerde zij zich op de Limburgse Kampioenschappen in Beek voor de N.K. door ook al als 1e te eindigen. Dat ze een terechte kampioen is bleek uit het feit dat allebei de juryleden haar als 1" geplaatst hadden. In totaal kreeg ze voor haar proef 354 punten. Namens bestuur en leden van harte proficiat. Buitenrit Buitenrit Buitenrit Buitenrit Buitenrit Buitenrit Buitenrit Buitenrit Buitenrit Buitenrit We hebben in jullie volle agenda een dag kunnen vinden waarop er geen concoursen zijn en waarop wij dus onze buitenrit kunnen plannen.Deze dag is gevallen op 18 maart. We zullen om 10.30 uur vertrekken vanaf het clubterrein en zoals we ook eerder gedaan hebben, vragen we van diegene die meegaan een kleine bijdrage voor het eten en drinken, namelijk Fl. 5,- per persoon. Dit geld willen we een week van te voren binnen hebben, dus voor 11 maart! In te leveren bij de familie Creemers 0478-532956 We hopen dat iedereen meegaat en natuurlijk zijn ook alle andere ruiters uit Oostrum welkom. Fam. Hagens en Fam. Creemers. Agenda.

Oostrum's Weekblad | 2001 | | pagina 7