E-mailadres: oostrumsweekblad@planet.nl geslotenheid van de TBS-kliniek. Of en in hoeverre ook momenteel al een zekere mate van openheid en resocialisatie vanuit de TBS-kliniek plaatsvindt, lijkt niet duidelijk. Indien dat zo blijkt te zijn, lijkt dat in tegenspraak met hetgeen bij de totstandkoming van de TBS-kliniek aan het omwonende-comité en andere belanghebbenden is medegedeeld. Besloten wordt om vanuit de Dorpsraad Oostrum een brief te zenden aan de directie van de TBS-kliniek waarin wordt aangedrongen om volstrekte openheid en duidelijkheid te geven omtrent het huidige en toekomstige beleid. Financieel verslag Dorpsraad Oostrum 2000 Het financieel verslag van de Dorpsraad Oostrum wordt ter kennisname uitgereikt en toegelicht door de penningmeester. Er zijn geen vraagpunten. Financieel verslag Oostrums Weekblad 2000 Het financieel verslag van het Oostrums Weekblad wordt ter kennisname uitgereikt en toegelicht door de penningmeester. Verslag kascommissie De kascommissie bestaande uit Mevr. Tromp-Brand en Dhr. Linskens heeft de financiële administratie van zowel de Dorpsraad Oostrum als het Oostrums Weekblad over het jaar 2000 gecontroleerd en akkoord bevonden. De voorzitter bedankt de penningmeester en de kascommissie voor hun inbreng en verzoekt om de kascommissie voor 2001 te benoemen. De kascommissie voor 2001 zal bestaan uit Mevr. Tromp-Brand en Dhr. Christians. Jaarverslag 2000 en jaarprogramma 2001 Dorpsraad Oostrum De secretaris geeft een toelichting op het jaarverslag 2000 en het jaarprogramma 2001Er zijn verder geen vraagpunten. Het jaarverslag en jaarprogramma zullen evenals een geactualiseerd organogram van de Dorpsraad Oostrum en het financieel verslag worden gezonden aan de gemeente. Bestemmingsplan De verkorte procedure op basis van artikel 19.2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening hetgeen inhoudt dat bij de aanvraag voor een bouwvergunning een versnelde procedure kan worden gehanteerd, is voor de gemeente Venray ingetrokken. Dat betekent dat alle aanvragen voor woningbouw op de kerkdorpen via de normale procedure dienen te lopen. Een en ander houdt in dat de bouwaanvraag getoetst wordt door de provincie. Een dergelijke toets zal een vertraging in de afwikkeling tot gevolg hebben die kan oplopen tot tenminste drie maanden. Uitnodiging openbare vergadering 13 maart 2001 Hierbij nodigen wij u uit voor de openbare vergadering van de Dorpsraad Oostrum. Deze bijeenkomst vindt plaats op 13 maart 2001 in de vergaderzaal van Café-zaal De Karklingel, Mgr. Hanssenstraat 29, te Oostrum. Aanvang: 20.00 uur. Namens het dagelijks bestuur, H.W. Holtackers, voorzitter Agenda: IOpening door de voorzitter 2. Vaststellen van de agenda 3. Notulen van de dorpsraadvergadering van 13 februari 2001 4. Ingekomen stukken mededelingen 5. Dorpsradenoverleg 6. Mondeling verslag van de diverse commissies 7. Nieuwe inwoners. 8. Rondvraag en sluiting

Oostrum's Weekblad | 2001 | | pagina 4