Dorpsraad "werkcomité oostrum" 30* jaargang nr. 10 8 maart 2001 Redactie: e-mailadre8: Buitenhof 13, 5807 BW Oostrum oostrums weekblad@planet.nl Rabobank: 14.00.01.751 Bezorging: "Periodiek", tel. 582877. Abonnementsprijs: 20,00 9.08 per jaar. Sluitingstermijn in te leveren kopijMaandagavond 18.00 uur. Secretariaat: Buitenhof 20, 5807 BW Oostrum Eerste uitgave Oostrums Weekblad nieuwe stijl II Voor u ligt de eerste uitgave van het Oostrums Weekblad nieuwe stijl. Het Oostrums Weekblad is al decennia lang hét contactblad tussen de verenigingen, de parochie, de ondernemers en de inwoners van Oostrum. Kijkend naar het aantal abonnementen dan durven we met trots te zeggen dat het Oostrums Weekblad het meest gelezen blad is, althans in Oostrum. Om het Oostrums Weekblad elke week bij u op de deurmat te laten bezorgen is een redactie onontbeerlijk. Redactieleden die belangenloos en vrijwillig elke week opnieuw het Oostrums Weekblad tot leven laten komen. Het redactieteam dat daarvoor vele jaren heeft gezorgd, heeft nu het roer overgegeven aan een nieuwe redactie. De dorpsraad spreekt haar respect en waardering uit voor al het werk dat door het redactieteam bestaande uit Annie Vermeulen en Jo Hermans is verricht. Evenzeer geldt dat voor Gonny Wilms die vele jaren heeft gezorgd voor de financiële afwikkeling. De nieuwe redactie wensen wij veel inspiratie en betrokkenheid bij de totstandkoming van het Oostrums Weekblad nieuwe stijl. Het Oostrums Weekblad wordt uitgegeven onder verantwoordelijkheid van de Dorpsraad Oostrum. H.W. Holtackers Voorzitter Dorpsraad Oostrum Samenvatting van de openbare vergadering van de Dorpsraad op 13 februari 2001 Dorpsradenoverleg Het dagelijks bestuur van het dorpsradenoverleg heeft in overleg met de heer Sassen van de gemeente Venray de aanspraken op het dorpenfonds voor 2001 besproken. De ingediende voorstellen zijn getoetst aan de geldende criteria om voor vergoeding door het dorpenfonds in aanmerking te komen. In gezamenlijk overleg met de heer Sassen, is het dagelijks bestuur van het dorpsradenoverleg tot overeenstemming gekomen. De voorstellen tot verdeling van het aan het dorpenfonds beschikbaar gestelde OOSTRUM's WEEKBLAD

Oostrum's Weekblad | 2001 | | pagina 1