OPTOCHT AOSTRUM 2001 Dames LVB UITSTAPJE naar Den Bosch Datum: Let op!!! Woensdag 25 april, (dus niet zoals in het programmaboekje staat aangegeven 24/4). Vertrek: 8.30 uur Thuiskomst: 21.00 uur Kosten: f70,- en voor introducés f 80,-. Dit is incl. buskosten, koffie, gebak, rondvaart, rondleiding en diner, excl. lunch. Opgave: Uiterlijk 15 maart a.s. bij Greet Bonte, tel. 584135, Randenrade 11U kunt ook een briefje bij haar in de bus doen. We vertrekken richting Den Bosch waar we een rondvaart over de Binnendieze hebben. Daarna volgt een rondleiding door de St. Jan, een van de grootste kathedralen van Nederland. Op de terugreis hebben we ter afsluiting een diner. Voor wat betreft introducés: Na 15 maart wordt bekeken of er voldoende plaatsen beschikbaar zijn in de bus. indien dit niet zo is, krijgen de introducés hier persoonlijk bericht over. Dus: geen bericht, dan kunnen de introducés mee. Ondanks de minder goede weersomstandigheden hebben we in Oostrum kunnen genieten van een schitterende optocht. De EURO en de miljonairs waren dankbare onderwerpen in de optocht van Oostrum Ook de Harmonie was weer fantastisch uitgedost. Voor de eerste keer werd vertrokken van het totaal gerenoveerde dorpsplein. 22 wagens, groepen, eenlingen enz. deden mee aan deze optocht. Uitslagen: Eenlingen: 1beleggingsadviseur 2. Ik bin enne zakkenwasser Kinderen: 1Aostrum 't riekste durp 2. Ajax-Fans 3. step gek 4. sterkste man van Aostrum Groepen t/m 4 personen: 1. BSE 2. de vogelverschrikker 3. mier blauw op straot Groepen 5 t/m 15 personen: 1de Klingelvastelaovend al 44 jaor um ien te lieste 2. de Roliefantjes 3. de miljonairs van Aostrum 4. de Euro kumt er an - weej trekke de laeste guide uut de grond 5. penalty schieten Nederlands elftal. Groepen 15 pers. of meer: 1Aostrum breid (t) zich an alle kante uut 2. weej staome ze klaor vur ut 5 x 11 jaor 3. enne biestig goeie carnaval Categorie wagens: 1. kermis is pas fijn op ow eige durpsplein A

Oostrum's Weekblad | 2001 | | pagina 11