ceerd in uitgave no. 4 van het Oostrums Weekblad. Houdt u er rekening mee dat een abonnement voor het jaar 2001 fl. 20.- kost. Dat bedrag gelieve u voor 1 maart 2001 over te maken op rekening 14.00.01.751 t.n.v. het Oostrums Weekblad. Voor vragen over het abonnement kunt u contact opnemen met Mevr. Gonny Wilms tel (0478) 583546. Tot en met week 9 blijft het redactie adres: A. Vermeulen, Stationsweg 110 in Oostrum. Met ingang van week 10 wordt het nieuwe redactieadres: A. Linskens, Buitenhof 13 in Oostrum. Kopij voor de eerste uitgave van het Oostrums Weekblad nieuwe stijl dient uiterlijk op maandag 5 maart 2001 om 18.00 uur te zijn aangeleverd op het nieuwe redactieadres. Uit de werkgroepen: - De gemeente zal spoedig starten met het aanbrengen van speeltoestellen op het speelterrein aan de Watermolenstraat; - De aanplant van de leilindes aan de Watermolenstraat zal eveneens spoedig geschieden; - De speeltoestellen aan de van Broekhuizenstraat zullen (deels) opnieuw worden geschilderd; - Door Theo Linskens is navraag gedaan omtrent het (laten) aanleggen van een Jeux de Boulesbaan in Oostrum. Indien alle werkzaamheden zelf worden verricht bedragen de kosten ongeveer fl 1500.- De KBO zal mede uitkijken naar mogelijkheden ter financiering van die uitgaven. Een even tuele locatie zal nog nader dienen te worden bepaald. Ter vergadering wordt aangedragen dat ook de buurtschap Boshuizen over een eigen Jeux de Boulesbaan beschikt. Wellicht dat het ook tot de mogelijkheden behoort om van die baan gebruik te kunnen maken. Theo Linskens zal kijken wat de mogelijkheden zijn van zowel de aanleg van een eigen baan, als de (on)mogelijkheid om gebruik te maken van de baan in Boshuizen. - In het kader van het project "Ruimte voor ruimte" zullen 27 woningen worden toegevoegd aan het contingent van de kerkdorpen. Uitnodiging voor de openbare vergadering van de Dorpsraad Oostrum: De openbare vergadering van de Dorpsraad Oostrum zal plaatsvinden op dinsdag 13 februari 2001 in de vergaderzaal van Restaurant Bowling Venray, Mgr. Hanssenstraat 10 te Oostrum. Aanvang: 20.00 uur. Namens het dagelijks bestuur van de Dorpsraad Oostrum, H.W. Holtackers, voorzitter. De voorlopige agenda is als volgt: 1Opening door de voorzitter 2. Vaststellen van de agenda 3. Notulen van de dorpsraadvergadering van 16 januari 2001 4. Ingekomen stukken mededelingen 5. Dorpsradenoverleg n

Oostrum's Weekblad | 2001 | | pagina 3