van waerm tot kald, te viende. Nao de brunch begös ut officiële programma onder muzikale begeleiding van De Eikenhofkapel. Dur vorst Bas en prins Hans I wiere verschillende jubilarisse gehuldigd vurdat urn 14.44 uur de receptie begös. Ut wier en drukke receptie die dur ceremoniemaesters Math Arts en Rien Janssen in prima bane wier geleid. Biezonder was ut dat alle verenigingen van de Venrojse kaerkdörpe anwezig ware. Zij felicitierde de carnavalsvereniging duk op ludieke wijze, waoröp dur vorst Bas spontaan en adrem wier gereagiert. Urn 16.00 uur wier de Eikenhofkapel nao en prima optreeje afgelost dur de ienmiddels welbekende Puppies. Urn öngevaer half zes wier de receptie officieel afgeslote, öpneej dur Bert en Marly mit "Ut dörp". De Puppies zorgde d'r vervolges vur (zóas verwaacht) dat veul meense en ok verenigingen nog lang dur bleve fieëste. Al met al en zéér geslaagd weekend dat perfect is verloeëpe. De carnavals vereniging bedaankt vanaf dees plats nogmaals alle meense die beejgedrage hebbe an dit geweldig fieëst. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Dames LVB en OVB Lezing huid- en oedeemtherapie door Mevr. J. Sharpe-Swart Datum: donderdag 15 februari 2001 Plaats: Gemeenschapshuis Oostrum Aanvang: 20.00 uur Mevr. Sharpe zal een informatie-avond verzorgen over de zieke of bescha digde huid. Dit houdt o.a. in: - Camouflage (van littekens, spataderen, wijnvlekken of donkere of lichte vlekjes). - Littekenbehandeling (huid die verkleurd, verhard, verkleefd of verdikt is). - Borstprothesen (het aanmeten van een borstprothese, speciale lingerie). - Oedeemtherapie (opeenhoping van vocht). Met manuele lymfdrainage, een speciale massagetechniek of specifieke oedeemgrepen zorgt de huidtherapeut ervoor dat het vocht wordt afgevoerd. - Ontharen (elektrische epilatie zorgt er voor dat storende haren in het gezicht of elders op het lichaam definitief verdwijnen). - Acnebehandeling (de behandeling van acne gebeurt vaak in combinatie met de behandeling door een arts, de huidtherapeut geeft adviezen om de acne zelf aan te pakken). - Therapeutisch elastische kousen (dit voor mensen met spataderen, trombose, vermoeide benen en vochtophopingen). OOSTRUMSE VROUWEN BEWEGING 97 limburgse vrouwenbeweging van de l.l.t.b.

Oostrum's Weekblad | 2001 | | pagina 27