door optredens van "Het Seniorenorkest" en door het vooral bij de ouderen bekende muzikale trio "Toedem". Daarnaast heeft de organisatie nog enkele verrassende optredens voor de aanwezigen in petto. Gezien de doelgroep is de toegangsprijs voor deze avond bewust laag gehouden en die bedraagt dan ook slechts fl. 7,50 per persoon, waarbij de aanwezigen voor dat geld dan ook nog eens gratis een lekker stukje vlaai bij de koffie krijgen. Graag begroeten wij u op 23 februari vanaf 19.33 uur in de verwarmde feesttent op het Henseniusplein. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Carnavals Club Aostrum Vier kier elluf! JUBILEUMWEEKEND 4X11 Afgeloeëpe weekend was ut dan zówied, de viering van ut 4 x 11 jubi leum van C.V. De Karklingels. Ut fieëst wier iengeluid mit enne aovend vur 55-plussers, georganisierd dur de K.B.O. Die han en geweldig programma vurbereid waoran veul (Aostrumse) artieste hun medewerking verlende. Dur de carnavalsvereniging wier en optreeje van Sjef Diederen angebooje. Dizze Limburgse troubadour wis de zaal al snel vur zich te winne en makte d'r vervolges en echt fieëst van. lederieën ien de zaal, inclusief de anwezige Raod van Elluf en prins Hans I ien ut biezonder, genoot zichtbaar van dit geweldige optreeje. D'n aovend wier op spontane en waardige manier afgeslote dur ut liedje "Ut dörp waor ik woeën", gezonge dur Marly Driessen en Bert Linskens. De zaoterdag was gehieël georganisierd vur de Aostrumse jeugd. Smiddegs wiere de klaenste op en geweldige manier bezig gehalde dur Rinaldo van Rinaldo's Jeugdshow. Mit zien act, varieërend van jongheren tot goochelen, wis hij de zaal muuskesstil te kriege. Saoves was ut fieëst vur alle kiender van groep 6 tot en met 15 jaor. D'n aovend begös mit en onvervalste jeugd- zitting onder geweldige muzikale begeleiding van ut jeugdorkest. Tiejes dees zitting wier dur diverse artieste opgetreeje, waoroonder vorst Bas as struis vogel en rapper. Nao afloeëp wier d'r tot 22.30 uur gefieëst worbeej de mesiek wier verzorgt dur Koen Hermans. Ut fieëst op zóndag begös mit enne brunch vur de leeje van C.V. De Kar klingels. Öngevaer 200 leeje genote van enne, dur Wilfried en Annemie, prachtig verzórgde brunch. Ien en grandioos buffet was d'r vur ieder wat wils,

Oostrum's Weekblad | 2001 | | pagina 25