K B O -O O ST RUM KATHOLIEKE BOND VAN OUDEREN >7jd Beste leden, Vrijdag jl 2 febr. hebben wij onze carnavalsavond gehouden, dit in samen werking met de carnavalsvereniging ivm het 4 x 11 jarig jubileum. Deze avond mag in alle opzichten geslaagd genoemd worden. Het optreden van Sjef Diederen was geweldig en ook het optreden van Ria Leisiwal in de buuteton was een succes evenals het optreden van het Seniorenorkest. En dan onze eigen Oostrumse artiesten die geheel belangeloos voor ons hebben opgetreden met hun zang en buut. Het was geweldig. Ik moet dan ook namens de KBO Oostrum mijn dank uitspreken aan al deze mensen die deze avond tot een succes hebben gemaakt. Ook de Prins en raad van elf van de carnavalsvereniging wil ik dank zeggen voor hun fijne en goede samenwerking en ik zou zeggen zo'n avond is voor herhaling vatbaar. Nogmaals allen hartelijk bedankt. De secretaris. Cursus reanimeren. In de maand maart wordt er in samenwerking met Oirlo en Castenray een cursus reanimeren verzorgd. Als er leden zijn die deze cursus willen volgen kunnen zij zich opgeven bij de secretaris, tel. 510385. GRIEZE HAZEBAL special voor de "jeugd van vroeger" Op carnavalsvrijdag 23 februari organiseert Vastelaovesvereninging "De Piëlhaas" weer het inmiddels nauwelijks nog weg te denken "Grieze Hazebal". Deze, voorheen als "50+ bal" bekende, carnavalsavond voor de "jeugd van vroeger" heeft inmiddels een vaste plaats binnen de activiteiten van de Piëlhaas verworven. De bezoekers van afgelopen jaren waren steeds erg enthousiast over de opzet en het verloop van de avond. Een carnavals avond speciaal voor die carnavalsvierders die weliswaar al iets ouder zijn, maar nog wél enthousiast carnaval willen vieren; die houden van carnaval en carnavalsmuziek maar duidelijk minder gecharmeerd zijn van de moderne, meestal keiharde muziek en van grote drukte; die (vaak omdat ze alleen staan) liever carnaval vieren met leeftijdgenoten dan op te gaan in de grote feestmassa... Welnu, speciaal voor hen is er dus het "Grieze Hazebal". Deze feestelijke avond -die gezien kan worden als een kruising tussen een gezel lige dansavond en een zittingsavond- zal onder andere opgeluisterd worden 23 Xs* Secretaris: A. Linders, Geeststraat 8, Oostrum. Tel. 0478 - 510385

Oostrum's Weekblad | 2001 | | pagina 23