OJ.C. IDUNA Info-avond De Tienersoos van O.J.C. Iduna loopt alweer enige tijd. Helaas is onze start niet geheel vlekkeloos verlopen door de aanwezigheid van een aantal "rumoerige" bezoekers van buiten Oostrum. Daar de soos er in eerste instantie is voor de Oostrumse jeugd hebben we een pasjessysteem inge voerd. Met behulp van dit systeem en de nodige ondersteuning van de politie kunnen we onze activiteiten in goede banen leiden. Om een en ander nader toe te lichten en de mogelijkheid te bieden vragen te stellen organiseren we op donderdag 8 februari om 20.00 uur een avond voor de ouders van tienersoosbezoekers en buurtbewoners. Op deze avond zal eveneens iemand van politie Venray aanwezig zijn. Kom dus even langs! Privatisering "Oude Watermolen" Gemeente Venray is al enige tijd bezig haar sport- en welzijns- accommodaties te privatiseren. Ook "De Oude Watermolen" valt onder deze accommodaties. De gemeente wil het gehele beheer van het gebouw gaan uitbesteden. Weliswaar zal zij de financiële middelen blijven verstrekken maar het beheer van het gebouw zelf zal zij niet meer doen. De gemeente is in eerste instantie op zoek naar een partner die dicht bij de gebruiker van het betreffende gebouw staat. Indien dit niet mogelijk is zal zij het beheer uit besteden aan een commerciële exploitant van binnenaccommodaties. De gevolgen van zo'n uitbesteding zijn nu nog niet geheel duidelijk maar het is zeer de vraag of de positie van de huidige huurder O.J.C. Iduna niet sterk zal worden verzwakt. Het bestour van O.J.C. Iduna zou daarom het beheer het liefste in eigen hand nemen en inventariseert momenteel de interesse onder de Oostrumse volwassenen om "De Oude Watermolen" in eigen beheer te nemen. Daarom zal er donderdag 8 februari om 20.00 uur aansluitend aan de info-avond betreffende de tienersoos een nadere toelichting worden gegeven op het hele privatiseringsplan. Lijkt het je leuk om met een groepje mensen een gebouw te beheren kom dan even langs zodat we een en ander nog eens nader toe kunnen lichten en eventuele vragen kunnen beantwoor den. Hopelijk tot dan! Bestuur O.J.C. Iduna o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Agenda 2001 01 febr. Veilig Verkeer Nederland, nieuwe verkeersregels door dhr. Coumans en het werk van de politie door de heer Pijnappels. LVB 02 febr. 4x11jaor Carnavalsver. voor "ouderen" 03 febr. 4x11jaor Carnavalsver. voor de jeugd van Aostrum 04 febr. 4x11jaor Carnavalsver. Receptie; Eikenhofkapel en de Puppies 7

Oostrum's Weekblad | 2001 | | pagina 7