HANS KESSELS PRINS VAN C.V. "de KARKLINGELS" In een bomvol gemeenschapshuis is Hans Kessels (34 jaar, calculator werkvoorbereider bij een bouwbedrijf - gehuwd met Monique) uitgeroepen tot Prins Hans I. Voor het bekendmaken had Prins Bas I afscheid genomen van zijn onderda nen en dankte hij ieder voor zijn fantastische prinsejaar. Prins Bas, die inmid dels Vorst is, werd hierna "Vorstvrij" gemaakt op een ronddraaiend spit. Traditioneel werd hij hierna opgenomen in de A.A.P. (Aostrumse Aid Prinse). Hierna werd de zaal en het podium omgetoverd tot een echt stadion in olym pische sferen. Vorst Bas, voorzitter van het Aostrums Olympisch Comité, deed de openingsceremonie door alle deelnemende landen, met hün vlag gen, te verwelkomen. Na deze vlaggenparade kon de fakkeldrager van het olympisch vuur, uit de Griekse stad Athene, het olympisch vuur ontsteken. Hierna volgden de traditionele spelen met als afsluiting de wielerwedstrijden en de marathon. De renners werden voorafgegaan door een motorrijder met zwaailicht die, als afsluiting van de olympische spelen, 3 maal een parcours door het stadion aflegde. Vanuit de vorstelijke loge was het een schitterend gezicht om de renners in het golvende terrein te zien wegflitsen. Mede door het commentaar van de Theo Koomen van Aostrum, die achterop de motor zat, kon een vrij nauwkeurig verslag worden gegeven van hetgeen er zich buiten het stadion afspeelde. Ondanks enkele valpartijen wist bijna iedereen de eindstreep te halen. Hierna kon een zeer tevreden voorzitter van het A.O.C. overgaan tot de prijsuitreiking van de laatste wedstrijden. Plaats 2 en 3 waren vrij duidelijk. Echter de eerste plaats was nog wat onduidelijk. Volgens Vorst Bas was deze plaats voor een sporter die onlangs een nieuw record had gevestigd en hierbij aangetoond heeft dat hij CV "de Karklingels" in hun jubileumjaar (4x11 jaar) flitsend kan aanvoeren. Om aan alle onduidelijkheid een eind te maken werd er een rookgordijn opgetrokken waaruit Hans Kessels op plaats "EEN" sprong. Met veel enthousiasme werd de nieuwe jubileumprins onthaald. STRUM

Oostrum's Weekblad | 2001 | | pagina 23