Zij was actief in het oprichtingsbestuur van de Peuterspeelzaal en hiervan 9 jaar bestuurslid, waarvan 1 jaar waarnemend voorzitster, en of dit nog niet voldoende was nog verschillende jaren peuterleidster. Ook bij de Oostrumse Vrouwenbeweging was zij actief. Zij werd aangetrok ken als penningmeester en heeft deze functie 9 jaren met veel verve uitge voerd. Zij is mede oprichtster van de Kortbalvereniging. Eerst actief in de werkgroep oprichting K.V.O. en hierna 11 jaar als penningmeester in het korfbalbestuur. Dat zij niet kon stilzitten blijkt wel uit het feit dat zij naast de taak van pen ningmeester zelfs nog enkele jaren trainster is geweest en leidster van de recreanten van de Korfbalvereniging. Ook het Oostrums Nieuws had haar belangstelling en als redactielid heeft zij dit 5 jaren met plezier gedaan. Het inleveradres voor de kopij was bijna als vanzelfsprekend op de Westerthienweg. Het poetsen van de kerk is net als bij zovele andere vrijwilligsters een hobby en dit doet zij al bijna 25 jaar. Tevens worden door haar de enveloppen opgehaald van de gezinsbijdrage en helpt zij trouw mee met het versieren bij processies. Zij was actief bij het brigadieren om de schoolkinderen de Mgr. Hanssenstraat over te laten steken en later op de woensdagmiddag de kleine voetballertjes en jeugdige korfbalsters te helpen bij de gevaarlijke oversteek van de Wanssumseweg naar het sportpark. Tevens is zij enkele jaren coördinator geweest van de brigadiers. Momenteel is zij nog actief als buurtleidster van de O.V.B. en heeft zij na mens de Korfbalvereniging zitting in de werkgroep "verplaatsing" Sportpark. Dat de appel niet ver van de boom valt blijkt wel uit het feit dat haar man Harrie ook heel actief is in de Oostrumse gemeenschap en dat er twee zonen lid zijn van de Raad van Elf van CV "de Karklingels". De Orde van verdienste wordt uitgereikt op 10 februari a.s., rond 22.00 uur, tijdens de "Klingelaovend" in het gemeenschapshuis. Q_0-o-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0"0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-

Oostrum's Weekblad | 2001 | | pagina 22