x>lJL& Dames, Dinsdag 30 januari a.s. is er een lezing/demonstratie avond van "Addicura". Deze avond wordt verzorgd door Mevrouw Timmermans. "Addicura" is specialist in hulpmiddelen en comfortproducten. Mevrouw Timmermans geeft ons voor de pauze informatie over gezond zitten en na de pauze geeft Mevrouw Timmermans uitleg over gemaksspullen om te gebruiken in het leef- en wooncomfort. Introducés zijn van harte welkom, u betaalt 5,- dit is inclusief 1 kop koffie. De avond begint om 20.00 uur in het Gemeenschapshuis. Het belooft een leerzame avond te worden. We rekenen op uw komst. Het bestuur. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Oproep an alle megjes en jönges van groep 6 t/m 15 jaor. Op zaoterdag 3 fibberwarie werd dur vur öwlie enne speciale aovend georganisierd. Ien ut Gemaenshapshuus vanaf 18.00 uur. Ut programma start um 18.30 uur en doarnoa is de deur ok vort dicht. Ut is en programma mit van alles en nog wat, en sort zitting wat ge beslist mit mot make. Ut programma zal bestaon uut; dieël 1; Optreejes van aege en buutedurpse artieste. Muzikale verzorging van ut lieërlingorkest. Dieël 2; Ennen echte Disco. Ut gehieël is um 22.30 uur afgeloeëpe. Weej verwachte öwlie daor netuurlek allemaol ien karnavalsklieër, en bieëstig goeie zin. Gef dit bericht dur an iederieën van owwe laeftied, zoeëdat ge daor gezellig mit z'n alle ow enne aovond uut kunt laeve. Dit alles werd ow angeboje, t.g.v. ut 44 jaorig bestaon van de Vastelaoves vereniging. Der werd genne entree gevraogd, dus das toch moj mit genome Weej raekene op iederieën den daor vur ien anmerking kumt, Enne kei gezelligen aovend wense weej ow. 27 rnava

Oostrum's Weekblad | 2001 | | pagina 27