R.K. Parochie O.L.Vrouw Geboorte, Oostrum. Administratie Gezinsbijdragen. Over enkele weken ligt het jaar 2000 alweer achter ons. Dat betekent dat ook wij dan weer de balans gaan opmaken. Jaarlijks stellen wij rond deze tijd met voldoe ning vast dat velen de toegezegde vrijwillige parochiebijdrage ad ƒ100,00 reeds hebben voldaan. Hiervoor onze oprechte dankAnderen zijn gewend dit eigener beweging op het eind van het jaar te doen. Dit jaar is er echter sprake van een duidelijke achterstand. De "actie Kerkbalans" vindt jaarlijks plaats in januari, ook in onze parochie. Door bijzondere omstandigheden heeft deze actie dit jaar in onze parochie enkele maanden vertraging opgelopen. Mogelijk heeft hierdoor de "actie Kerkbalans 2000" niet de aandacht gekregen, die gebruikelijk is. Vandaar dat wij hierop nogmaals de aandacht willen vestigen. Voor alle duidelijkheid: de actie Kerkbalans is bestemd voor onze parochie. Via Uw bijdrage zorgt U ervoor dat de parochie haar werk op een verantwoorde wijze kan blijven doen. Weliswaar anders dan voorheen; immers ook onze parochie ondervindt de gevolgen van het Priestertekort resulterend in een samenwerking met de parochie Castenray. In verband met de jaarafsluiting verzoeken wij U om Uw bijdrage bij voorkeur voor Kerstmis te willen voldoen. Op het einde van het jaar is een vertraging in het betalingsverkeer niet uitgesloten tengevolge van het grote aanbod. U kunt Uw bijdrage voldoen door: Overboeking ten gunste van bankrekening 14.00.01.832 ten name van de Adm. Gezinsbijdragen Parochie O.L. Vrouw Geboorte te Oostrum bij de Rabobank Venray - Oostrum. Uw bijdrage in een enveloppe te deponeren in een speciaal hiervoor bestemde offerblok achter in de kerk. Bij voorbaat hartelijk voor de ondervonden medewerking en steun. Gaarne maken wij van de gelegenheid gebruik U allen een Zalig Kerstfeest en een Voorspoedig Nieuwjaar toe te wensen. Voor informatie over de Gezinsbijdrage/Parochiebijdrage kunt U het beste recht streeks contact opnemen metondergetekende J. Janssen, Stationsweg 138 a, 5807 AD Oostrum. tel. 0478 - 583555. Officiële Ingebruikname Dorpsplein. Vrijdag 15 december j.l. heeft wethouder J. Driessen het Dorpsplein officieel geopend. De vele vlaggen van van de aanwonenden (het appartementencomplex en de Mgr. Hanssenstraat) gaven het geheel een feestelijk tintje. Ook op het plein wapperden enkele vlaggen, waaronder de gemeentelijke vlag. Vrijwel alle aan wonenden waren aanwezig evenals de leden van dorps-raad en diverse Oostrumse inwoners. Ook enkele medewerkers van aannemersbedrijf Heijmans 3

Oostrum's Weekblad | 2000 | | pagina 3