Tevens zijn wij op zoek naar vrijwilligers welke de Gemeentelijke raads commissies willen bezoeken en daar een verslag van willen schrijven, het gaat hier om 6 tot 8 avonden per maand. Lijkt het u interessanter om in een goed uitgeruste radiostudio te werken en onze programma's technisch te ondersteunen? Dan is de Lokale Omroep Venray ook op zoek naar U. Verder zijn wij op zoek naar sportievelingen, die graag mee willen werken aan het sportprogramma "Stopwatch" hier denken wij aan, verslaggeving, correspondenten. Voor alle vacatures bieden wij een enthousiast team van medewerkers en een goede interne opleiding. Heeft u interesse voor een of meerdere vacatures, loop dan eens binnen bij Omroep Venray, Langeweg 92. U bent elke werkdag van harte welkom vanaf 13.30 uur en in het weekend vanaf 10.00 uur. Bellen mag ook, 0478 51 23 62 en vraag naar Gerda of Hilko. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- AOSTRUMSE ZANGKOMPENEEJ. De Aostrumse Zangkompeneej is een mannenkoor dat elke dinsdagavond van 21.00 uur tot 23.00 uur, repeteert in 't Allemanscafé te Oostrum. Het koor bestaande uit 17 leden is een gezellig maar serieus mannenkoor. Enkele mannenstemmen, ter versterking van dit koor, zijn van harte welkom. Dit geldt ook voor belangstellenden van buiten Oostrum. Interesse: neem voor meer informatie contact op met H. Crins, secretaris. Tel.511251. Afgelopen dinsdagavond 19-12-2000) hadden wij de laatste repetitie van dit jaar. De Aostrumse Zangkompeneej kan terugzien op een bijzonder geslaagd verenigingsjaar. Denkt u maar aan het bezoek van het Solisten koor uit Rusland de viering van het vijfde lustrum en de diverse concerten die wij her en der mochten geven. Het bestuur wenst alle leden en hun partners langs deze weg een goed en voorspoedig Nieuwjaar toe. P.S. Bestuur en Leden van de Aostrumse Zangkompeneej willen langs deze weg Marjan en Henri van harte bedanken voor de jarenlange bediening op de 28

Oostrum's Weekblad | 2000 | | pagina 28