O.J.C. IDUNA De tienersoos heeft inmiddels 3 maal op vrijdagavond haar deuren geopend voor de Oostrumse jeugd. Met name de eerste maal was het erg druk. De keren erop was het aantal bezoekers wat geringer maar desalniettemin waren ook deze avonden erg gezellig. Reden genoeg dus om actief door te gaan. Dat zijn we dan ook van plan! Zo zal er vrijdag 29 december een speciale activiteit plaatsvinden die je zeker niet mag missen. Daarnaast zal er in januari een inloop middag of avond georganiseerd worden die ouders de mogelijkheid biedt om eens in de tienersoos rond te kijken. Nadere informatie hierover volgt nog. Mocht je nog nooit op een tienersoos avond geweest zijn en behoor je tot de jeugd van 12 tot en met 15 jaar kom dan gerust eens langs! We zijn iedere vrijdagavond open van 19.30 uur tot 23.30 uur. Tot slot willen we nog even de aandacht vragen voor het volgende. Er hebben de laatste tijd de nodige vernielingen plaatsgevonden aan ons pand 'De Oude Watermolen'. Zo zijn er meerdere ruitjes met stenen ingegooid. Mocht iemand vandalisme aan of rondom het gebouw waarnemen dan vragen wij dit te melden bij het bestuur, te bereiken op de nummers 511573 (Gijs) of 586744 (Jorn). Tot ziens in de tienersoos! Bestuur O.J.C. Iduna o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- OoSTRuM Zoals begin dit jaar al aangegeven in onze carnavalskrant, is de redactie op zoek naar - oude foto's van carnaval vierend Oostrum zodat deze geplaatst kunnen worden in de nieuwe editie van de V^y' "Karklingel". Graag doen wij wederom een beroep op de lezers hun privé archieven eens na te kijken op exclusieve opnamen. Wellicht dat de komende feestdagen een unieke gelegenheid bieden eens rustig oude foto- en/of diaseries te bekijken. Foto's en/of dia's kunnen op onderstaand redactieadres worden ingeleverd. Of u kunt telefonisch aangeven dat u over geschikte foto's bezit. De redactie is graag bereid deze op te halen. 23 STRUM

Oostrum's Weekblad | 2000 | | pagina 23