duidelijkheid: de actie Kerkbalans is bestemd voor onze parochie.Via Uw bijdrage zorgt U ervoor dat de parochie haar werk op een verantwoorde wijze kan blijven doen. Weliswaar anders dan voorheen; immers ook onze parochie ondervindt de gevolgen van het Priestertekort resulterend in een samenwerking met de parochie Castenray. In verband met de jaarafsluiting verzoeken wij U om Uw bijdrage bij voorkeur voor Kerstmis te willen voldoen. Op het einde van het jaar is een vertraging in het betalingsverkeer niet uitgesloten tengevolge van het grote aanbod. U kunt Uw bijdrage voldoen door Overboeking ten gunste van bankrekening 14.00.01.832 ten name van de Adm. Gezinsbijdragen Parochie O.L.Vrouw Geboorte te Oostrum bij de Rabobank Venray - Oostrum. Uw bijdrage in een enveloppe te deponeren in een speciaal hiervoor bestemde offerblok achter in de kerk. Bij voorbaat hartelijk dank voor de ondervonden medewerking en steun. Voor informatie over de Gezinsbijdrage/Parochiebijdrage kunt U het beste rechtstreeks contact opnemen met ondergetekende J. Janssen, Stationsweg 138 a, 5807 AD Oostrum. tel. 0478 - 583555. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- De commissie "Kerstviering" heeft een gezellige kerstavond in elkaar gezet. Door de Oostrumse toneelvereniging "De Vlasbloem" zal een kerstspel opgevoerd worden. Uiteraard hebben we gezorgd voor koffie met kerstbrood en ter afsluiting van de avond is er de traditionele bowl. Het belooft een sfeervolle avond te worden. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Kerstavond Datum donderdag 14 december Plaats Gemeenschapshuis Oos Aanvang 20.00 uur Dames LVB limburgse vrouwenbeweging van de l.l.t.b. 9

Oostrum's Weekblad | 2000 | | pagina 9