verpleeg-of verzorgingstehuis. Van de afgevaardigde van de harmonie vernemen wij dat na een 26 jarig dienstverband Piet Poels stopt als dirigent bij het orkest. Hr. Poels blijft nog wel als instructeur verbonden aan Tamboerkorps en Eikenhofkapel. Van de Harmonie vernemen wij eveneens dat in 2001 de muziekver. Altrich wederom in Oostrum te gast zal zijn. De commissie Aostrum 2000 heeft uit haar batig saldo een cheque ter waarde van 3.500,00 overhandigt aan het comité Jeugdcarnaval. Voor het restantsaldo zal nog een passende bestemming gezocht worden. De werkzaamheden op het nieuwe sportpark vorderen gestaag. Inmiddels is het hoogste punt reeds bereikt. Op 8, 9 en 10 juni 2001 zijn de openingsfestiviteiten gepland. Op een vraag wordt geantwoord dat de dorpsraad nog geen antwoord heeft gekregen van de gemeente inzake ons bezwaar tegen de afwijzing "Eijckenhof" als straatnaam in het nieuwe bestemmingsplan. Wij zullen op informatie uitgaan. Met ingang van 1 januari a.s. zal J. Janssen het secretariaat overdragen aan de heer Jos Christians, Buitenhof 20, 5807 BW Oostum. Eerstvolgende openbare vergadering van de dorpsraad Dinsdag 12 december a.s. in de vergaderzaal van Restaurant Bowling Venray. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Parochie Oostrum. Zondag 10 dec.: Tweede zondag van de Advent. 10.30 uur H. Mis. (Gemengd koor) Hubertus Janssen en Wilhelmina van Dijk. Jaard. Nel v.d. Berg-Linskens. Jaard. Lies Janssen-Wolters. fam. Kleuskens. Piet Fleurkens. Harrie Claessens. Dinsdag 12 dec.: 09.00 uur H. Mis. Bijzondere intentie, fam. Vennekens-Verschuren en wederzijdse familie. Past. de Ceuster. Donderdag 14 dec.: 09.00 uur H. Mis. Voor de wereldvrede. Voor priesterroepingen. fam. Vennekens-Verschuren en wederzijdse familie. Misdienaars: Stef Fleurkens, Steef Gielens, Sjors Gommans, Boy de Kleijn. 7

Oostrum's Weekblad | 2000 | | pagina 7