4. Verslag commissies en afwikkeling activiteitenregister. 5. Dorpsradenoverleg. 6. Bestemmingsplan. 7. Dorpsplein. 8. Oostrums Weekblad. 9. Evaluatie Sinterklaasintocht. 10. Wijziging secretariaat m.i.v. 01.01.2001. Benoeming nieuwe secretaris: de hr. J. Christians, Buitenhof 20, 5807 BW Oostrum. 11. Vaststelling vergaderdata in 2001. 12. Nieuwe inwoners. 13. Rondvraag en sluiting. Verslag van de openbare dorpsraadvergadering gecombineerd met de najaarsvoorzittersvergadering dd.14.11.2000. De aandacht wordt gevestigd op de aanvang van de werkzaamheden aan de Sparrendreef in de periode 15 november tot en met 22 december a.s. Via een omleidingsroute (door borden aangegeven) zijn de aanwonenden, sportpark "de Sparen "Pare de Witte Vennen "bereikbaar. Ten aanzien van 't Oostrum's Weekblad wordt besloten om "de opmaak in eigen beheer te nemen. Dit zal kostenbesparend werken. Besloten wordt een oproep te plaatsen voor enkele vrijwilligers, die in teamverband dit werk gaan verzorgen. Omtrent de invulling van het kopieer- of stencilwerk bestaat nog geen duidelijkheid. Naar onze mening is het te overwegen om samen met enkele verenigingen de hiervoor benodigde apparatuur aan te schaffen. Door gezamenlijk gebruik zal dit ongetwijfeld kostenverlagend werken. Op meerdere plaatsen in de naaste omgeving werkt men op deze wijze. Het streven is om per 1 januari a.s. in de nieuwe opzet te starten. Een afvaardiging van de dorpsraad was op uitnodiging aanwezig bij de plaatsing van een plaquette op het BOLWERK als herinnering aan het zeer geslaagde BCL- Treffen in november 1989.Bij het werkbezoek van B W aan Oostrum op 13 april 1999 stelde het college een bedrag beschikbaar te besteden in de dorpskern. In goed overleg tussen dorpsraad en carna valsvereniging is toen voor deze oplossing gekozen. Dit kunstwerk uitbeel dend de samenwerking binnen de Oostrumse gemeenschap is ontwor pen door mw. Liesbeth Peters-Rutten en in 1989 aangeboden aan de car navalsver. de Karklingels door de leden van het Comité van Aanbeveling. Ook de dorpsraad zal vertegenwoordigd zijn op de themabijeenkomst op 01/12 "Venray's Platteland De dorpsraad heeft schriftelijk gereageerd bij de gemeente op het "ontwerpbestemmingsplan de Hulst 2". Onze reactie mag niet worden gezien als een bezwaarschrift. In genoemd schrijven hebben wij o.m. aandacht gevraagd voor de aanleg van de ontsluitingsweg Deurneseweg/ Henri Dunantstraat tegelijk met de ingebruikname van het bedrijventerrein, 3

Oostrum's Weekblad | 2000 | | pagina 3