Bas Kunen nieuwe Vorst C.V. "De Karklingels" Op een druk bezochte jaarvergadering, in het kader van het 4x11 jarig jubileum van C.V. "de Karklingels", is Bas Kunen, benoemd tot Vorst van de Karklingels. Uniek is het feit dat Bas Kunen als Prins Bas 1 dit jaar over het "Karklingel- rijk" regeert. Tot het komende prinsebal in januari 2001 een dubbelfunctie. Op een ludieke manier werd de nieuwe Vorst door oud-Vorst Bert benoemd en geïnstalleerd door het omhangen van de Vorstenketting en het opzetten van de steek met de traditionele 4 veren. Met veel enthousiasme werd zijn benoeming ontvangen. In zijn eerste toespraak als Vorst Bas memoreerde hij heel vereerd te zijn om als Vorst te mogen aantreden als opvolger van de nu al 3 legendarische Vorsten (Gradje Lemmens, Jan Raedts en Bert Linskens) die Oostrum heeft gekend en die in de afgelopen 44 jaar een grote maar vooral positieve stempel hebben gedrukt op de carnavalsviering in Oostrum. Na de vele felicitaties werd, onder de klanken van de Eikenhof kapel, vertrokken naar het pleintje waar het "Bolwerk" staat. Dit door de Dorpsraad en Tuincentrum Toon van Soest schitterend gerenoveerde plein tje was feestelijk aangekleed door verenigingsvlaggen en een prachtig verlichte "4 x 11 jaar" vitrine. Op de sokkel van het "nieuwe Bolwerk", destijds geschonken door het comité van aanbeveling, werd door voorzitter Sjef Arts een plaquette geplaatst als herinnering aan het fantastisch verlopen carnavalstreffen in 1989. Na het zingen van "Dat dorp waor ik woon" en ut Aostrums Bolwerk" onder muzikale begeleiding van de Eikenhofkapel werd het 4 x 11 jaar van CV "de Karklingels" met 4 kanonskogels, gezamenlijk afgevuurd door de nieuwe Vorst Bas en oud Vorst Bert, ingeluid. Al met al een feestelijk begin van onze 4x11 jarige festiviteiten dat zijn vervolg krijgt op zaterdag 3 en zondag 4 februari 2001 Op deze jaarvergadering traden 2 bestuursleden terug n.l. Jos Martens en Frank Driessen. Met grote meerderheid van stemmen werden Monique Kessels, Dave Moorrees en Bert Linskens gekozen tot bestuurslid. 17 STRUM m9»

Oostrum's Weekblad | 2000 | | pagina 17