Officieel vernamen wij dat de herinrichting van het Dorpsplein beperkt blijft tot de gemeentelijke eigendom, aan te merken als vlek A. Van realisering Vlek B en C ziet gemeente af vanwege de voor haar hieruit voortvloeiende kosten. Het werk zal in de loop van het 4e kwartaal worden uitgevoerd. Toegezegd is dat op (heel) korte termijn een informatieavond zal plaatsvin den voor belangstellenden. Op basis van de door een werkgroep geformuleerde voorstellen zullen wij alle verenigingen op de hoogte stellen van de tariefsaanpassingen van 't Oostrums Weekblad alsmede de adverteerders. Besloten wordt op de na- jaarsvoorzittersvergadering de voorstellen met de verenigingen te bespreken. Oostrumse Kermis is goed verlopen. We hebben geen wanklank verno men. Zelden of nooit heeft de kermis plaatsgevonden bij zulk fraai nazomer- weer. Met ingang van 2001 zal het dorpsplein weer fungeren als kermisterrein. De Sinterklaasintocht vindt dit jaar plaats op Zondag 26 november. Overleg met het bestuur van de oudervereniging van de Mariabasisschool zal komende weken plaatsvinden. Op 17 november a.s. zal de vlag gehesen worden op het nieuwe sportpark i.v.m. het bereiken van het hoogste punt van de in aanbouw zijnde ak- komodatie. De werkzaamheden verlopen voorspoedig mede dankzij de belangeloze inzet van veel vrijwilligers. Bij gelegenheid van de officiële opening van het carnavalsseizoen 2000/ 2001 zal het "Bolwerk" voorzien worden van een door de gemeente beschik baar gestelde plaquette verwijzend naar het zo succesvol verlopen BCL - Treffen in november 1989. Eerstvolgende vergadering Dinsdag 14 november a.s. in het gemeen schapshuis; aanvang 20.00 uur. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Parochie Oostrum Zondag 12 november 2000, 32ste zondag door het jaar 10.30 uur H. Mis (Gemengd koor). Piet Vermeulen. Jan de Hoog. Peter Camps, Ger Camps. Overl. ouders Camps-Jeuken. Dinsdag 14 november 09.00 uur H. Mis. Jan Kessels en overl. familie. fam. Vennekens-Verschuren en wederzijdse familie. Past. de Ceuster. Donderdag 16 november 09.00 uur H. Mis. fam. Vennekens-Verschuren. Voor eerherstel aan God. 7

Oostrum's Weekblad | 2000 | | pagina 7