aanwezig waren. Het voorstel om Oostrum als eeuwenoude Mariabedevaart- plaats nieuw leven in te blazen ondervindt waardering. De suggestie om de jaarlijkse processies van Venray, Oirlo, Geysteren en de eigen "meiproces sie" samen te voegen tot een soort dekenale processie ondervindt bijval. Een nog samen te stellen commissie zal met voorstellen komen. Van week 44 (ingaand 30 oktober) tot en met week 4 (27 januari 2001) zal de mobiele skatebaan weer geplaatst worden op het terrein bij de "Oude Watermolen". In 10ostrums Weekblad zullen wij hierop de aandacht vestigen. Onzerzijds is inzage genomen in het ontwerp bestemmingsplan de Hulst 2 dat ter inzage ligt op het gemeentehuis. Wij zullen binnen de voorgeschre ven termijn schriftelijk reageren en erop aandringen dat bij ingebruikname van het bedrijventerrein de nieuw geplande ontsluitingsweg Deurneseweg/ Henri Dunantstraat ook daadwerkelijk gereed is. Wij achten dit van belang om mogelijke overlast op de locale wegen te voorkomen. Een goede be reikbaarheid is een eerste voorwaarde voor een bedrijventerrein. Buurtver. "Langs de Lijn" wijst o.m. op de parkeerproblematiek bij het NS Station. Ook herinnert zij aan de gedane toezeggingen tijdens het werkbe zoek van B W in april 1999. Als Dorpsraad hebben wij gemeente ook on langs nogmaals herinnerd aan de toezeggingen en gewezen op de par keerproblematiek zowel voor "langparkeren" alsook voor "kortparkeren (halers en brengers)". Besloten wordt de brief voorzien van een aanbeve ling onzerzijds door te sturen naar gemeente. De aandacht wordt gevestigd op enkele onderwerpen, die ter sprake komen in "Productbegroting Venray 2001". Besloten is tot een herverdeling van de werkgroepen. Enkele wijzigingen worden aangebracht. Tevens is per werkgroep aangegeven welke aan dachtsgebieden tot hun takenpakket behoren. Overleg vindt plaats omtrent aanpassing van groenstrook en verlichting langs het fiets-voetpad Mgr. Hanssenstraat (vanaf het pand Thielen - van Dijck hoek Geysterseweg/Mgr. Hanssenstraat tot het pand Nabuurs - Camps (Mgr. Hanssenstraat 51). Op 4 oktober j.l.vond op het gemeentehuis een informatieavond plaats inzake herinrichting Sparrendreef. Op uitnodiging van gemeente waren aanwezig: aanwonenden Sparrendreef, afvaardigingen van VV Oostrum, TC Oostrum Korfbalver. Oostrum, commissie verplaatsing Sportpark, Dorpsraad, de Wendel en Pare de Witte Vennen. Er was sprake van een goede gedachtenwisseling. Met de naar voren gebrachte wensen zal zo veel mogelijk rekening gehouden worden mits passend binnen het ver- keers- en veiligheidsplan. De werkzaamheden worden uitgevoerd van week 42 tot week 46.Tijdelijk zal het autoverkeer gebruik moeten maken van een omleidingsroute. Via borden zal dit duidelijk worden aangegeven. De Dorps raad zal in 't Oostrums Weekblad een publicatie verzorgen. Op het eerstvolgende Dorpsradenoverleg zal weth. Kersten aanwezig zijn i.v.m. de woningbouw op de kerkdorpen. 5

Oostrum's Weekblad | 2000 | | pagina 5