En een belangrijk moment van de bouw wordt gehaald op vrijdag 17 novem ber a.s. om 15.30 uur, want dan gaat de vlag in de top als het hoogste punt bereikt wordt. Dit is voor aannemer Koenen en de opdrachtgever Maessen aanleiding, zoals dat bij nieuwbouw te doen gebruikelijk is, om daar even bij stil te staan en er een feestelijk tintje aan te geven. Uiteraard bescheiden en informeel, maar toch. Op verzoek van Koenen en Maessen nodigen wij de vrijwilligers, die reeds hun diensten bewezen hebben en nog zullen bewijzen maar ook zij die nog niet aan bod zijn geweest uit voor het bijwonen van deze bijeenkomst. Wetende, dat op dit tijdstip in de namiddag niet iedereen zich vrij kan maken, stellen zij en wij het bijzonder op prijs als de vrijwilligers zoveel als mogelijk hierbij aanwezig zijn. Immers tot heden hebben we hier samen aan gewerkt. Ander nieuws is, dat als de weergoden ons gunstig gezind blijven, in week 51 alles onder dak is. In week 49 gaan de dakplaten erop en de rest volgt. Dit betekent voor degene die zich als vrijwilliger hebben gemeld om daaraan mee te werken aan het einde van dit jaar zij hun handen (opnieuw) uit de mouwen mogen gaan steken. Verder hebben de drie verenigingen afgesproken dat op 8, 9 en 10 juni 2001 gedurende 3 dagen de opening van het nieuwe sportpark met kantine en kleedaccommodatie feestelijk gevierd gaat worden. Noteer derhalve deze data in de agenda's. Berichtgeving daaromtrent volgt. Suggesties voor de invulling zijn ook nog altijd welkom. Dus tot 17 november bij het hijsen van de vlag in de top en het daarna nuttigen van de daarbij behorende consumptie(s). KVO - VVO - TCO - 27

Oostrum's Weekblad | 2000 | | pagina 27