Het laatste bericht van de ballonnenpiloot, Jongens en meisjes van Oostrum (en omtrek). De afgelopen week was de laatste week van de ballonnenwedstrijd. Er is nog één kaartje binnengeko men namelijk dat van Bob van Goch. De ballon van Bob werd gevonden in een bos in Hoenderloo. Daarmee komt hij op een gedeelde 50e plaats. Is jouw kaartje niet gevonden, niet getreurd, want volgend jaar is er weer een ballonnenwedstrijd. Ik vond het erg leuk dat jullie allemaal hebben meege daan aan de ballonnenwedstrijd en hoop dat jullie er volgend jaar weer bij zijn Zoals bij elke wedstrijd kan er maar één de winnaar zijn en dit jaar is dat DAAN CLEPHAS. Proficiat. Zijn ballon vloog helemaal naar Kampen en dat is wel 178 km. Daan is twee jaar en woont in de Gildestraat. Hij kan binnen kort de ballonnenpiloot aan de deur verwachten met een leuke prijs. Ook de tweede plaatsen kunnen een kleinigheid verwachten. Op bijna alle kaartjes die ik terug heb gekregen staat een adres, bij sommige zit zelfs een briefje. Als je het leuk vindt om je kaartje terug te hebben of om een brief aan de vinder van jouw kaartje te schrijven dan kun je het kaartje komen ophalen Dit kan op: donderdag 9 november vanaf 18.00 uur of op maandag 13 november vanaf 18.00 uur bij Lonneke, Binnenhof 4. °-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Sint Maarten Hoi jongens en meisjes en ouders... Sint Maarten staat er aan te komen en wel op zaterdag 18 november! (Er zijn verschillende redenen waarom het niet zaterdaq 11-11-2000 aevierd kan worden.) y Omdat er geen avondmis is op zaterdag zal dit jaar alleen de optocht trek ken. Volgend jaar zal e.e.a. weer gecombineerd kunnen worden omdat Oostrum dan weer de H. mis op zaterdagavond zal hebben. We verwachten jullie allemaal met een leuke lampion (zonder qevaarlijk vuur) om 18.30 uur op het schoolplein. Vandaar zal de optocht gaan trekken via de Watermolenstraat, Mgr. Hanssenstraat, Valkenkampstraat, Witte Vrouwestraat, Geijsterseweg, 25 oostrufl1

Oostrum's Weekblad | 2000 | | pagina 25