Dag allemaal, Over ongeveer 1,5 maand is het weer zover, dan komt Sinterklaas in ons land. Wij hebben al een hele mooie brief gestuurd met daarin de vraag of hij ook dit jaar weer bij ons in het ADOR gebouw op bezoek wil komen. Hij schreef terug dat hij dat ontzettend gezellig zou vinden bij al die leuke kinderen. Alleen hij kon nog niet precies zeggen welke dag hij kwam, maar in ieder geval in de week van 27 november. Zodra wij horen welke dag precies, laten we het jullie weten. Als Sinterklaas geweest is, komt er natuurlijk ook nog Kerstmis. Ook dit jaar gaan we weer iets leuks doen maar wat precies dat verklappen we nog niet. Wel kunnen we vertellen dat de Kerstavond op woensdag 20 december is. Veel leuke dingen in het vooruitzicht dus. Wij hebben er weer veel zin in en hopen jullie ook!!! Groetjes Bestuur Leiding ADOR -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- i Toneelvereniging de Vlasbloem Over een paar weken is het zover, onze concert - en toneel- ^asto\o^ avonden op zondag 5 en op maandag 6 november in het gemeenschapshuis te Oostrum. Tijdens de repetities worden de laatste scherpe kantjes bijgeschaafd en de laatste stukjes tekst van buiten geleerd. Het stuk dat we dit jaar spelen is een klucht in 3 bedrijven, geschreven door Margit Suez en vertaald door Hub Fober, Die Haushaltprinzessin genaamd, oftewel De Huishoudprinses. Tevens zijn wij van plan om dit jaar een kerstspel voor het voetlicht te brengen. Dit za! dan in de periode rond de Kerst gespeeld kunnen gaan worden. Mocht u, als vereniging of als bedrijf, interesse hebben voor een sfeervol kerstspel of voor het grote toneelstuk, dan kunt u contact opnemen met het secretariaat van de Vlasbloem, Netty van Reenen, tel. 0478 - 581 562. Hopelijk tot ziens tijdens een van onze uitvoeringen. Met vriendelijke groeten, Toneelvereniging de Vlasbloem uit Oostrum. 11 1

Oostrum's Weekblad | 2000 | | pagina 11