Sportpark Oostrum Inmiddels kan iedereen zien dat de bouw van het nieuwe sportpark Oostrum vordert. Er wordt hard gewerkt. Met de inzet van de vele vrijlwilligers verloopt het prima. Uiteraard zou menigeen willen dat het nog sneller ging, maar beter goed dan te snel. In de commissie gezamenlijke sportverenigingen is het openingsfestijn al aan de orde geweest Verwacht mag namelijk worden dat de oplevering van het sportpark aan de Gemeente Venray rond mei 2001 plaats gaat vinden. De Gemeente Venray zal het sportpark vervolgens, na goedkeuring door Gemeenten en Verenigingen, geprivatiseerd opleveren aan de gebruikers. Derhalve is besloten om de data van het "openingsgebeuren" vast te stellen op 8, 9 en 10 juni 2001. Binnenkort zullen de drie verenigingen samen een werkgroep formeren om de openingsfestiviteiten vorm te gaan geven. Deze werkgroep zal beslissen wélke activiteiten er plaats gaan vinden. Zij zijn dus de "motor" achter het geheel maar zullen de uitvoering soms in handen geven van anderen. Uiteraard krijgen de werkgroepleden informatie aangereikt. Er ligt al een plan van aanpak met randvoorwaarden waarbinnen de organisatie moet blijven. In ieder geval willen we alvast verklappen dat de festiviteiten vooral "een dorps karakter" zullen dragen en dus voor iedereen uit Oostrum aantrekkelijk zullen worden. We hopen dan ook op een goede respons voor deelname vanuit Oostrum zelf (verenigingen, clubs, muzikanten enz. enz.). Binnenkort willen de verenigingen hun eigen mensen benaderen en voordragen om zitting te nemen in de werkgroep "Opening Sportpark Oostrum". We wensen hen alvast veel succes toe. Namens de commissie gezamenlijke sportverenigingen Oostrum, Trudy Tonnissen. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- De Aostrumse Zangkompeneej. De Aostrumse Zangkompeneej is een mannenkoor dat elke dinsdagavond van 21.00 uur tot 23.00 uur, repeteert in 't Allemanscafé te Oostrum. Het koor bestaande uit 17 leden is een gezellig maar serieus mannenkoor. Enkele mannenstemmen, ter versterking van dit koor, zijn van harte welkom. Dit geldt ook voor belangstellenden van buiten Oostrum. Interesse: neem voor meer informatie contact op met H. Crins, secretaris. Tel.: 511251 23

Oostrum's Weekblad | 2000 | | pagina 23