NOBEL nieuws Zondag 24 september was het laatste buiten-concour in Tegelen. 7 Pony combinatie's namen hieraan deel. In de klasse DB behaalde Mireille van Esch 150 punten. Annemarie Staaks 147 pnt. Denise Creemers 144 pnt. Loes Reijnders 156 pnt. (haar 1e winstpunt). Klasse DL behaalde Joyce van Rhee 162 pnt. en Stephanie Muijsers 177 pnt. met 2 winstpunten een 2e plaats. Klasse CL Milou Bergmans 'n prachtige 2e plaats. Dames, proficiat en veel succes met het binnen-seizoen. 14 en 15 Oktober zijn onze onderlinge kampioenschappen. De cross is dit jaar niet op de Boschhuizen. Alle deelnemers worden op zaterdag 14 okt. om 12.45 uur verwacht bij het oefenterrein. Om 13.00 uur vertrekken we gezamelijk naar de Puttenweg in Ysselsteyn alwaar de cross verreden zal worden. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Dames LVB Thema-avond over de geneeskrachtige werking van paardenmelk (door Thijs en Will Heesen uit Panningen) Datum: donderdag 12 oktober 2000 Plaats: Gemeenschapshuis Oostrum Aanvang: 20.00 uur Paardenmelk, het klinkt u wellicht wat vreemd in de oren, maar toch is het tegelijkertijd zo eenvoudig. Paardenmelk heeft als werking, dat het de goede bacteriën van onze darmflora stimuleert in hun groei. De uitbreiding van deze goede bacteriën zorgt ervoor dat de slechte bacteriën geen kans meer krijgen om zich uit te breiden, zij zijn namelijk de oorzaak van vele ziekten. limburgse vrouwenbeweging van de l.l.t.b. 17

Oostrum's Weekblad | 2000 | | pagina 17