konden niet alle aspecten omtrent dit onderwerp aan de orde komen en wellicht zijn bij het lezen van dit artikel nieuwe vragen bij u gerezen. Daarom kunnen geïnteresseerden mij tijdens kantooruren op maandag, woensdag, donderdag en vrijdag bellen onder nummer 0478-632887 of 0478-501193. Reacties zie ik graag tegemoet. Cilia Richter COW Venray o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Liedjesmiddeg 2001 Baeste meense van Aostrum, Begin jannewarie 2001, organisiere wij d'n 13e liedjesmiddeg van C.V. de Karklingels. Zóas ieërder afgesproke, hèdde gillie nog tot zondag 1 oktoeëber d'n tied urn öllie liedjes af te make en ien te levere. Liedjes die klaor zien kunde ienlevere beej de twieë meense die hier önderan staon. As ge öw liedje klaor hét, lever ut dan zó snel meugelek ien zódat wij d'r alvest mit nor de arrangeurs kunne gaon. Tot slot hope wij dat gillie d'r nog efkes goed vur göt zitte, zódat wij d'r mit zien alle ien jannewarie wér enne schónne middeg van kunne make. Names de kemissie Liedjesmiddeg, Marcel Linskens, Binnenhof 13 (tiilefoon 550566). Dave Moorrees, Goetzenhof 15 (tiilefoon 513185). o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Dag kinderen en ouders, ADOR is al weer een paar weken bezig en daarom is het nu de hoogste tijd voor onze ADOR-dag. De ADOR-dag is dit jaar op zondag 24 september. We beginnen die dag om 11.00 uur. Je kunt nu al beginnen met je oude speelgoed, oude rolschaatsen etc. uit te zoeken want, zoals elk jaar, is er weer een grote kindermarkt waar je je spulletjes kunt verkopen. Neem ook een beetje geld mee want we hebben natuurlijk weer gezorgd voor wat lekkers te eten en te drinken. En als je het leuk vindt, kun je je laten schmin ken als een grommende tijger, een hele mooie vlinder of iets wat je altijd al hebt willen zijn. Natuurlijk is er ook dit jaar weer de grote ballonnenwedstrijd. We zijn al aan de deur geweest met de ballonnenkaartjes. Schrijf er thuis duidelijk je gegevens op want als jouw ballon het verste vliegt, verdien je een 9

Oostrum's Weekblad | 2000 | | pagina 9