Wateraders, aardstraien en elektrosmog. Wat doen wateraders en aardstraien? Het leven bestaat uit trillingen, zoals bijvoorbeeld geluid. Aardstraien en wateraders zitten onder de grond en geven ook bepaalde trillingen door. Het lichaam is niet gewend aan deze trillingen en moet zich daarop afstellen. Voor mensen, die daar gevoelig voor zijn, kost dit veel energie. Meer energie als het lichaam kan verwerken, daardoor heeft het lichaam energie te weinig om bijvoorbeeld van ziektes te herstellen. Deze personen zijn zonder reden altijd moe. Veelal kan aangenomen wor den dat volwassenen of kinderen die op een kruising van aardstraien liggen vaak problemen hebben met de blaas, in bed plassen, laat zindelijk zijn, koude voeten, huidproblemen, gewrichtspijnen, reuma, eczeem en darm problemen kunnen hierdoor onstaan. Een kruising van wateraders met een aardstraal kan lijden tot: veelvuldige hoofdpijn (migraine), slapeloosheid, rugklachten, oververmoeidheid, aller gieën, astma, hormoonproblemen en er kan zelfs kanker door ontstaan. Naast aardstraien en wateraders is er ook nog elektrosmog. Dit zijn elektrische en magnetische velden. Enkele klachten die veroorzaakt kunnen worden door elektrosmog (wat betreft het lichtnet) zijn, duizeligheid, hoofdpijn, hoge bloeddruk, hartkloppingen, opvliegers, hyperventilatie, rugpijn uitstralend naar het linkerbeen en chronische klachten in de linker knie. 's Morgens vermoeider, stram of stijver opstaan dan bij het naar bed gaan. Verder kunnen ook woordblindheid en bepaalde vormen van epilepsie hierop wijzen. Daar waar uw arts u vaak niet meer kan helpen en gezegd wordt dat u maar met uw klacht(en) moet leren leven, geven wij de hoop niet op. Laat uw woning eens door een gediplomeerde Radiesthesist/Wichelroedeloper controleren en u een eerlijk advies geven. Denk er wel aan: vraag altijd naar zijn/haar Terra-licentie, zodat u weet dat u met een erkend persoon te maken heeft. ONS MOTTO IS: WEET WAT U MEET. Voor meer informatie: tel. (0478) 510 509 Gediplomeerd Radiesthesist/Wichelroedeloper Huub Jeuken Kamperfoelie 65 5803 HL Venray o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 19

Oostrum's Weekblad | 2000 | | pagina 19